MadPrisoners.. (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Dostum Boş Tartışmaya Gerek Yok
Shade Bizim Eski Dostumuz Tartısma SSlerini Atayım İstersen Irkçı Bir Embesille Daha Ne Gibi İşim Olabilirki ?
shadeden bahseden kimki tüm bastıgınız hack siteleri sm ile basılmıs server geçme 0

Credits
0
Rating - 0%
Credits
0
Rating - 0%
beyler tartısma yapcaksanız boş muhabbet yapcaksanız gelin özelden konusalım burda ego kasmanıza gerek yok
pekte sikimde değil zaten
bana edicek lafı olan gelsin özelden konusalım

Credits
0
Rating - 0%

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
sizin ortamda sm deniliyor ama bizim ortamda kaşar deniliyor bu tür insanlara bi örneği yukarıda asakir arkadaşım falanda değildir merak etme
dostum bilip bilmeden konuşuyosun asakir benim eski dostum , yani o darksquad benimde sitemdi asense ile sıkıntım olduğu için arkadaşı mechaclaw attı cpaneli öyle bastılar yani sm yi yiyen bendim . başkasına yapan değil.

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%
Sen Ne Komik Çocuksun Amına Koyim :D
Kralız Kuralız Diye Bi İddiamız Yok Hobi Olarak Takılıyoruz
Yok Lamer Yok Bilmem Ne Diyenlerin Eline Zamanında Hobi Amaçlıda Vermiştik

çocuk dediğin adam yaşın kadar sanalda niye böyle atar yapıyorsun :D

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
hiçbir sik yaptıgın yok yeteneğin 0 bi ara gel bypass öğretirim delikanlı beni bilen bilir arkadaşlarına sorarsın bu arada ben kimseye abi çekmem sadece izocin ve alperen50 abimdir gerisi sikimde değil
fibey diniyeç geçmeyi öğretçene api

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
şey dicem dostum müsait olunca bi site aç
amına koyim çıldırıyorum qıepokşlqwmeıjaresofklgtjnrtfgdkomjnrıgdf
nerden geliyor sana bu ego yaw üüğqwlapsöf
yok sizin ortamda sm felan bilip bilmeden konuşuyosun iyi araştırmamısın demek kral.
sen fiberdns geçip hekırım diye kendini avutmaya devam et oky ? (heykırsın bu arada heykır.)

Credits
0
Rating - 0%
amına koyim çıldırıyorum qıepokşlqwmeıjaresofklgtjnrtfgdkomjnrıgdf
nerden geliyor sana bu ego yaw üüğqwlapsöf
yok sizin ortamda sm felan bilip bilmeden konuşuyosun iyi araştırmamısın demek kral.
sen fiberdns geçip hekırım diye kendini avutmaya devam et oky ? (heykırsın bu arada heykır.)
aptalsın inşaatçılar sana iyi gömçürmüş ben inşaatçı değilim kardeşim ben doyuramam seni yaşı 15 olan cocuklar toplulugu madprisoners evet spyhackerzdeki aktiflik neden düştü eski üyelere yanlıs yapıldı bunun gibi yavşaklara prim verildi alperen50 o yüzden terk etti burayı onun gibi dahada kaç kişi sırf eski üyelere yanlış yapıldıgı için hepsi teker teker gitti @Mectruy sen bilirsin hepsini

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread