Mavi Tik Alma %50 (1 Viewer)

Credits
47
Rating - 0%
Öncelikle İnternetten gözümüze kestirdiğimiz yazılım şirketinin marka tescil belgesini bulup (mühür ve imza olmalı) indiriyoruz daha sonra yazıcıdan çıkartıyoruz renkli olacak

Biomuza şirketin adresini ve internet sitesini ekliyoruz. Şirket habere çıkmazsa haber linklerinide ekleyin .
Daha sonra şirketin resimlerini vs vs paylaşıyoruz.
Mavi tik formuna giriyoruz ve adı kısmına şirketin sahibini yaziyoruz Bilinen adı kısmına şirket adını yazıyoruz.

Kategori kısmında [BUSİNESS/BRAND/ORGANİZATİON] kısmını seçiyoruz.

Belge kısmına çıkarttığımız resmi ordaki resim çek kısmından çekip yüklüyoruz

ARKADAŞIM BU TAKTİKLE ALDI

A

Anarchosa

Seni daha öncede uyarmıştım büyük harfle konu başlığı açma diye devamı halinde uyarı banı alıcaksın.

Credits
506
Rating - 0%
Kendi yayın evimiz ve yazar birinin üzerinden almaya çalıştım halen cevap gelmedi instagramdan hepsi fasa fiso

D

delete.9999

Güzel ama eksik ve profilin içeriğini değiştirirsen başka bir hesaba çevirirsen gider tik instagram salakmı anlamayacakmı

Credits
69
Rating - 0%
Aldiktan sonra isim değiştirip postlari silsek mavi tık gider mi?

Tik gitmez diye düşünüyorum, neden diye sorucak olursanız yaklaşık 1 senedir elimde olan doğrulanmış instagram hesabı hâlâ tikli olarak duruyor.

Tabiki diğer faktörlerde önemli.

Credits
47
Rating - 0%
Tik gitmez diye düşünüyorum, neden diye sorucak olursanız yaklaşık 1 senedir elimde olan doğrulanmış instagram hesabı hâlâ tikli olarak duruyor.

Tabiki diğer faktörlerde önemli.
dostum sana bir soru soracağım, mavi tikle taklit vursak hesap kapatılırmı ?

Credits
0
Rating - 0%
dostum sana bir soru soracağım, mavi tikle taklit vursak hesap kapatılırmı ?
kapatılıyor . onu biliyorum fabio_ka.7 yi bilirsin belki jahrein wtcn duyguköseoğlu felan taklitle kapattırıyordu tiklisinden şuanda donduruk hesabı attığın form ve şikayet sayısıda açıklama vb önemli tabi

Credits
47
Rating - 0%
kapatılıyor . onu biliyorum fabio_ka.7 yi bilirsin belki jahrein wtcn duyguköseoğlu felan taklitle kapattırıyordu tiklisinden şuanda donduruk hesabı attığın form ve şikayet sayısıda açıklama vb önemli tabi
bizim batu o hesabı kapamadı mı ya .d

Credits
0
Rating - 0%
bizim batu o hesabı kapamadı mı ya .d
kapansa ibrahim açar diye biliyorum açmak kolay daddy felanda sanalı bırakınca zaten icraat yapan kalmadı pek. fabiodan tayfadan lickyle ibrahim online kaldı ibrahimde geçen veletin instayı açtı onu biliyorum kapansa açardı bence

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Fabio'yu batu falan değil, öztürk tüm tikli hesapları sildirdi. Bazıları kaçtı ama %95'i silindi.

Users who are viewing this thread