Me (1 Viewer)

Credits
37
Rating - 0%
instagram hesap kapattırma erken kendi hesabınımı yoksa başkalarının hesaplarınımı kapatmak istiyorsun ?
ayrıntılı olarak ne yapmak istediğini yazarsan sana yardımcı olacak arkadaşlar mutlaka olacaktır.

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
Aleyküm selam hoş geldin. Öncelikli olarak forum kurallarını okumanı ardından uygulamış olduğumuz rütbe şemasını / gereksinimlerini okuyarak forum hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
Forumda bir sürü konu mevcut ve sende ilgi alanına göre ister arama kutusundan istersen de kategori başlıkları altında bulabilirsin. Ayrıca eğer istersen
Vip Üye olarak zaman kazanabilir ve konuları direkt olarak görebilirsin.
Faydalı ve kalıcı olman ümidiyle.

Credits
0
Rating - 0%
instagram hesap kapattırma erken kendi hesabınımı yoksa başkalarının hesaplarınımı kapatmak istiyorsun ?
ayrıntılı olarak ne yapmak istediğini yazarsan sana yardımcı olacak arkadaşlar mutlaka olacaktır.
Kimseye zarar vermek istemiyorum. Sadece birinin instagramını kapattırmak istiyordum. İntikam amaçlı. Ama bana güvenmezseniz anlarım. Güveninizi kazanmak benim için onurdur/ Bu arada sayfa da rütbe nasıl yükseltilir falan? Bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.

Vio's

♡ßing0|_♡
Credits
108
Rating - 0%
Kimseye zarar vermek istemiyorum. Sadece birinin instagramını kapattırmak istiyordum. İntikam amaçlı. Ama bana güvenmezseniz anlarım. Güveninizi kazanmak benim için onurdur/ Bu arada sayfa da rütbe nasıl yükseltilir falan? Bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.

X

X

Hoşgeldın black..

VİP ÜYELİK İÇİN OKUYABİLİRSİN

BRONZ ÜYELİK PAKETİ İÇİN OKUYABİLİRSİN
Cuzi miktarda ödeme ile forum da istedigin konulara erişebilirsin..

Credits
1,798
Rating - 33.3%
forumdaki konulara bakabilirsin bir sürü konu var bu konuyla alakalı search bölümünde aratabilirsin

Users who are viewing this thread