Mectruy ve Yoneticilere (2 Viewers)

Credits
10
Rating - 0%
Sevgili degerli yoneticiler ve uyeler. Illegalde adamlar ne yaparsan demis ses etmeyiz demis ama daga xikip teeorist olma. Olursan biz seni sikerjz demis. Uyariyi verdikleri halde. Hecim oncesi kurtler azar durur yirtinir oy almak icin yalan haber yapar. Bakin tg de musti isimli kisi kurdish hack team var. Bunu atmis. Pkk nin hackerini siz kabul edermisiniz. Bu pkk nin hackeri kisi banlanmadi..anama kufur etti biz pkk ile mucadelr ettik dedigimizden. Ama biji serok apo deseydim heval olacaktum yoldas olacaktim. Bu kufurler iftiralar cok artti. 2002 yilinda adimiz pkk red hacki ankara emniyetini hacklerken adimizida iste emniyetin muhbirciler listesi diyerek internete atti. Haberde 2002 yilinda millet fethullah gulenin poposunu operken biz feto cemaat evlerini ihbar ediyorduk sozde terorle mucadeleden odulde alsam bana pkk li dediler. Feto ile mucadele etsem bana fetocu dediler. Degerli kurucum sevgili abim @Mectruy bu kurdish hack team mensuplu musti kimdir. Lutfen.
Screenshot_20240102-194638_Telegram.jpg
Screenshot_20240101-235530_Telegram.jpg

wezzi 

siber tank.
Credits
19,330
Rating - 0%
Sevgili degerli yoneticiler ve uyeler. Illegalde adamlar ne yaparsan demis ses etmeyiz demis ama daga xikip teeorist olma. Olursan biz seni sikerjz demis. Uyariyi verdikleri halde. Hecim oncesi kurtler azar durur yirtinir oy almak icin yalan haber yapar. Bakin tg de musti isimli kisi kurdish hack team var. Bunu atmis. Pkk nin hackerini siz kabul edermisiniz. Bu pkk nin hackeri kisi banlanmadi..anama kufur etti biz pkk ile mucadelr ettik dedigimizden. Ama biji serok apo deseydim heval olacaktum yoldas olacaktim. Bu kufurler iftiralar cok artti. 2002 yilinda adimiz pkk red hacki ankara emniyetini hacklerken adimizida iste emniyetin muhbirciler listesi diyerek internete atti. Haberde 2002 yilinda millet fethullah gulenin poposunu operken biz feto cemaat evlerini ihbar ediyorduk sozde terorle mucadeleden odulde alsam bana pkk li dediler. Feto ile mucadele etsem bana fetocu dediler. Degerli kurucum sevgili abim @Mectruy bu kurdish hack team mensuplu musti kimdir. Lutfen.
View attachment 41344
View attachment 41345
çawani başi looo

Credits
10
Rating - 0%
Kuzze xoa tennim kuzze piratennim pkk li musti. U kuzze ciya kurdish hack team nim. Her biji serokati Alparslan Turkkes u her biji serok vezir mectruy🤘 🇹🇷🤘

Credits
10
Rating - 0%
DAR AĞACINDA BİLE OLSAK SON SÖZÜMÜZ, KAHROLSUN PKK !!!
Niye yazmiyorsun abim. Anladim o kahpe arbaersin hileleri banlanan 70 tl verecek gelecek. Hepsi fasafiso iban ver abim arbaersin adamlari show yapiyor ben daha fazlasini gonderirim abime. Anla ki arbaers pkk li mustiyle whatsappta hergun yazisiyor konusuyor musti kim kurdish hack team burasi spy hack team yanlismiyim. Bir hack teami icinde pkk li bir hack teami tureyebilirmi. Vatanina bagliligini biliyorum abimin hatirasisin ama bu kahpe arbaerse inanma. @arbaers

Users who are viewing this thread