Mectruy (1 Viewer)

Credits
115
Rating - 0%
@Mectruy benim senden baska hickimsem kalmadi. Abim patronumdu rahmet etti. Belki kendimi onun yuzunden ickiye kaptirdim. Bana sahip cik. Senden baska hic kimsem.kalmadi. abimdeki sefkat sendede var. Abimde vijdanliydi. Sende vijdanlisin. Kimseye kufur etmedigim halde millet bana kufur ediyor..bende dayanamiyorum kufur ediyorum. Bana sahip cik abim. Intiharin kosesine geldim. Sahip cik bana..seni gorunce abim aklima geliyor..baska ne olsun ki. Abim covidden rahmet etti. Kalbi durdu. Kalp durunca beyne oksijen gitmedi. Beyin calismasa organlarda iflas eder. Abimin organlarida iflas etti..rahmet etti. Sen onun hatirasisin. Tek hatirasi sensjn. Seni gorunce abim aklima geliyor..

Credits
201,695
Rating - 95%
@Mectruy benim senden baska hickimsem kalmadi. Abim patronumdu rahmet etti. Belki kendimi onun yuzunden ickiye kaptirdim. Bana sahip cik. Senden baska hic kimsem.kalmadi. abimdeki sefkat sendede var. Abimde vijdanliydi. Sende vijdanlisin. Kimseye kufur etmedigim halde millet bana kufur ediyor..bende dayanamiyorum kufur ediyorum. Bana sahip cik abim. Intiharin kosesine geldim. Sahip cik bana..seni gorunce abim aklima geliyor..baska ne olsun ki. Abim covidden rahmet etti. Kalbi durdu. Kalp durunca beyne oksijen gitmedi. Beyin calismasa organlarda iflas eder. Abimin organlarida iflas etti..rahmet etti. Sen onun hatirasisin. Tek hatirasi sensjn. Seni gorunce abim aklima geliyor..
Artık sen spy forumdasın , telegramı boşver orada çok küfür var ama forum çok daha iyi burada senin bir ağırlığın ve önemin var ! hep birlikte sende dahil bu forumu yücelteceğiz.

Credits
115
Rating - 0%
vayyy Shockman bişeye dikkat ettim üyeliğin bnden 1 sene daha eskiymiş orda

Abimdi abim seni cok seviyordu. Ben shockmanin tirnagi olmam..benim en cok sevdigim patrorum anam babamdi..herseyimdi benim. 15 gunde eridi bitti. Olmeden 5 gun once haberim oldu..kalbi durdu bashekime gozleri yasli ciktim..bu adami kurtar sana neyi istiyorsan verelim dedim. Bashekim elimden birsey gelmez dedi kalbi durdu az canlandirdik dedi. Beyne oksijen gitmeyince organlar iflas etti

Credits
201,695
Rating - 95%
Abimdi abim seni cok seviyordu. Ben shockmanin tirnagi olmam..benim en cok sevdigim patrorum anam babamdi..herseyimdi benim. 15 gunde eridi bitti. Olmeden 5 gun once haberim oldu..kalbi durdu bashekime gozleri yasli ciktim..bu adami kurtar sana neyi istiyorsan verelim dedim. Bashekim elimden birsey gelmez dedi kalbi durdu az canlandirdik dedi. Beyne oksijen gitmeyince organlar iflas etti
Çok üzüldüm gerçekten.

Credits
115
Rating - 0%
Çok üzüldüm gerçekten.
Benim anam babamdi her zaman konustugum insandi. Son 5 gunde eriyip bitti..duvara bakiyordu. Demek olecegini anlamisti. Covidliydi..gittim o oldukten sonra onun yattigi yastigi bilerek kokladim olum bize gecmedi..bilgisayarini cok seviyordu. Oldugundede bilgisayar odasinda kalbi durmus. Hatta olmeden once kimse bilgisayarimi benden alamsz demis. Oyle rahmet etti

Credits
115
Rating - 0%
Babamda rahmet etti..mal mulk kalmis neyime..ben bu mali mulku ne yapayim. Abim rahmet etti. Babamda gizliden uzulerek akciger kanseri oldu rahmet etti

Credits
115
Rating - 0%
Anamda hasta..oda uzuluyor..benim abim kardeslerine cok iyiydi. Adaletliydi..vijdanliydi..cok merhametliydi..

Corpse

The eyes chico, they never lie.
Credits
26,242
Rating - 0%
SpyHackerzda sana her zaman yer var abi, boşver sen telegramı telegramda ki insanları. Tekrardan başın saolsun.

Credits
115
Rating - 0%
artık nickin shockman ve sen abinin yolunda yürüyeceksin.
Oy sen babamsin sevgili abim. Canim sana feda olsun. Sen benim en cok istegimi.yerine getirdin. Rabbim her daim yaninda olsun. Her daim abimin yanindayim. Sen abimin hatirasisin. Canimsin

Credits
115
Rating - 0%
artık nickin shockman ve sen abinin yolunda yürüyeceksin.
Sen kralsin yav. Sende abimin vijdani merhameti var. Abim seni cok seviyordu. Nereye takilayim dedim..bana senden soz etti abim..olecegini biliyordu demek. Mectruy var dedi. Forum belirtmedi. Sen onu bulursun dedi..o gun rahmet edince bende arastirdim googlede..ondan oncede arastirdim hatta yazdim. Hep sizden bahsediyordu. @Mectruy

Credits
115
Rating - 0%
Bakin kimlere ekmek veriyorum. Dusmus parasi yok. Garibim otogarda sabaha kadar bekleyecek. Ama sabah ben ona sahip cikicam. Cunku dusmez kalkmaz bir allah. Unutma sakin evlat der.
@Mectruy

Last edited:
Credits
60
Rating - 0%
Artık sen spy forumdasın , telegramı boşver orada çok küfür var ama forum çok daha iyi burada senin bir ağırlığın ve önemin var ! hep birlikte sende dahil bu forumu yücelteceğiz.
Amin.insqllah

Credits
201,695
Rating - 95%
Sen kralsin yav. Sende abimin vijdani merhameti var. Abim seni cok seviyordu. Nereye takilayim dedim..bana senden soz etti abim..olecegini biliyordu demek. Mectruy var dedi. Forum belirtmedi. Sen onu bulursun dedi..o gun rahmet edince bende arastirdim googlede..ondan oncede arastirdim hatta yazdim. Hep sizden bahsediyordu. @Mectruy
Abin iyi insandı

Credits
351
Rating - 0%
hocam başın sağ olsun gece gece içimizi parçaladın. Ne desek boş, mekanları cennet olsun sen kendini güclü tutmaya calış. Saygılar sevgiler

Users who are viewing this thread