Merhaba abilerim, aranızda yeniyim (Bir tavsiye isitiyorum). (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar ben wansoilder, kendimi network alanında geliştirmek istiyorum ama nasıl geliştireceğimi bilmiyorum, network dersleri aldım udemy de ama pek tatmin edici değil, sizce nasıl ilerlemem gerekiyor ve neler öğrenmem gerekiyor hacking için network alanında.

Turan

Rehber Kuran, Hedef Turan
Credits
11,330
Rating - 0%
Merhabalar. Size Udemy-den networking alanında bir eğitim önerebilirim, verdiğiniz paranın her kuruşuna değecektir. Kendim bizzat öğrendim, kursun önizlemesine de bakarak anlayabilirsiniz.

Ücretsiz isterseniz de sizi tatmin edeceğini veya geliştirebileceğini düşünmüyorum.

Bu eğitim seti elimde mevcuttur, küçük ücreti karşılığında size telegram üzerinden gönderebilirim. Tabii ki satım yaptığım için aldatılma ve s. olaylarını önlemek için Escrow olmalı.

Geri dönüşünüzü bekliyorum. İyi forumlar.

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
Credits
0
Rating - 0%
Bende var bu eğitim ama tam olarak network nedir ve osi modeli katmanlarını anlatmıyor, aynı zamanda tcp header yapısını ve udp header yapısınıda anlatmıyor. :(

Turan

Rehber Kuran, Hedef Turan
Credits
11,330
Rating - 0%
Bende var bu eğitim ama tam olarak network nedir ve osi modeli katmanlarını anlatmıyor, aynı zamanda tcp header yapısını ve udp header yapısınıda anlatmıyor. :(
Siz hacking-e girmek istiyorsunuz ve temellerden başlayamıyorsunuz. Bunun için canlı kurs hızlı gelişim için en iyi olacaktır. Ancak bunlardan önce temel atıp sonra hackinge girmeye çalışmanız iyi olacaktır. Chatde biraz zaman geçirip yönetici ve yüksek rütbelilerle zaman geçirin. Onların hepsi 8-10 yıllık birer hack tecrübeleridir. Eğer sizin öğrenme isteğinizi duyarlarsa mutlaka yardım ederler. Bunu "hack öğretin" yerine hacking ile ilgili anlamlı sorular sorarak başarabilirsiniz :)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
en iyi öğrenme şekli tecrübe etmektir , öğrendiğin bilgileri uygula ve network bilgini kullan kullandıkça yeni kapalı kapılar göreceksin onları açmaya çalışırken öğreneceksin bence

Users who are viewing this thread