Merhaba, tokatçıyı tokatladım:) (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
2,853
Rating - 0%
Merhaba spyhackerz ailesi, kısa bir anlatım ile tokatçıyı nasıl tokatladığımı anlatacağım.

Bu arkadaş bazı arkadaşları twitch takipçi botu göndereceğim diyerekten dolandırmaya başlamış. Kullanıcı adını bulamadım.

Şimdi ben yakın zamanda Tel. Onaylı Discord Hesap Açma methodunu göstermiştim. Bu arkadaş ise hemen bunu gördüğü gibi geçirmeye geldi discord'dan ekleyip. Ben de durur muyum gökte ararken yerde buldum. Hemen tabi kardeşim at bana 300 coin vereyim dedim eleman tamam twitch takipçisi göndericem dedi 82 coinini aldım ve tüm muhabbeti kestim. Eleman şuan fıldır fıldır dolandırmaya devam ediyor dikkatli olalım.

Discord İD'Si : 815546813116579852
Discord İsmi ( Değiştirir İD'den bakın direk <@id> yaparak bakabilirsiniz dc üzerinde) : Pink Blau#9702
Tokatlarken tokatlandı diyelim bu muhabbete kısaca.

bkz : https://klasresim.com/i/dzh07
bkz : https://klasresim.com/i/dFaWU

Credits
2,853
Rating - 0%
sen benimle muhattap bile olamazsın, mülakaşaya girmeyeceğim seninle burada.

Fraud 

AFK
Credits
1,194
Rating - 100%
olm şimdi senin o tokatçıdan ne farkın kaldı çee
iyi mi yaptın kötü mü yaptın bilemedim ama dersini alacağını da sanmıyorum bunlar 10 lira için bile her şeyi yaparlar çee

Credits
2,853
Rating - 0%
olm şimdi senin o tokatçıdan ne farkın kaldı çee
iyi mi yaptın kötü mü yaptın bilemedim ama dersini alacağını da sanmıyorum bunlar 10 lira için bile her şeyi yaparlar çee
haklısın, legal bir ismi lazım değil bir firmanın sahibiyim. Tam tokatladım demeyim de haddini bildirdim, ayrıyeten tüm bilgilere sahip olduğum için işinize yarayabilecek bilgileri konu açarak sizlere 5,10 coin'e veriyorum.

Credits
413
Rating - 0%
Siken sikmiş neyin davası bu Nihat hocam sdfuıgahuıgdhgıdgsfgasd

Credits
2,853
Rating - 0%
ismi lazım değil bir sitedeki paylaşımlarımı görsen anneni bile pazarlığa çıkarırsın burada, o yüzden sen benim kendi bulduğum methodlardan birini bile bulamazsın cahil sünepe orospu evladı seni, sen benimle muhattap olmak için köpeğim olman gerekiyor.

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
ismi lazım değil bir sitedeki paylaşımlarımı görsen anneni bile pazarlığa çıkarırsın burada, o yüzden sen benim kendi bulduğum methodlardan birini bile bulamazsın cahil sünepe orospu evladı seni, sen benimle muhattap olmak için köpeğim olman gerekiyor.
Aaaaaa terbiyesiz yuh ahlaksız yaaa hemen şikayet ediyorum seni @Castiel anneme küfür ediyor yetişin @Intelligence imdaat @Nobody ne diyo buuu eyvah

Credits
380
Rating - 0%
Merhaba spyhackerz ailesi, kısa bir anlatım ile tokatçıyı nasıl tokatladığımı anlatacağım.

Bu arkadaş bazı arkadaşları twitch takipçi botu göndereceğim diyerekten dolandırmaya başlamış. Kullanıcı adını bulamadım.

Şimdi ben yakın zamanda Tel. Onaylı Discord Hesap Açma methodunu göstermiştim. Bu arkadaş ise hemen bunu gördüğü gibi geçirmeye geldi discord'dan ekleyip. Ben de durur muyum gökte ararken yerde buldum. Hemen tabi kardeşim at bana 300 coin vereyim dedim eleman tamam twitch takipçisi göndericem dedi 82 coinini aldım ve tüm muhabbeti kestim. Eleman şuan fıldır fıldır dolandırmaya devam ediyor dikkatli olalım.

Discord İD'Si : 815546813116579852
Discord İsmi ( Değiştirir İD'den bakın direk <@id> yaparak bakabilirsiniz dc üzerinde) : Pink Blau#9702
Tokatlarken tokatlandı diyelim bu muhabbete kısaca.

bkz : https://klasresim.com/i/dzh07
bkz : https://klasresim.com/i/dFaWU
Değişik

Credits
2,853
Rating - 0%
yetkili arkadaşların bu toxicliğine vereceği cezadan şüphem yok eğer ayrımcılık yoksa.

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
yetkili arkadaşların bu toxicliğine vereceği cezadan şüphem yok eğer ayrımcılık yoksa.
Lan eşşek forumda toplam 10 konun bilr yok benim 10 sayfadan fazla konum var seni değilde benimi banlıyacaklar eşşek zavallı

Credits
2,853
Rating - 0%
Lan eşşek forumda toplam 10 konun bilr yok benim 10 sayfadan fazla konum var seni değilde benimi banlıyacaklar eşşek zavallı
1, eşşek değil eşek
2, bu konuda değil yazamıyorsun anladık ta okuyamıyor musun bir eşşek tutturmuşsun xantares izleye izleye eşşek demeye alışmışsın robot herif seni
3, ben bu sitede paylaştım dediğimi hatırlamıyorum adminler benim kim olduğumu biliyorsa zaten seni yok edeceklerinden şüphem de yoktur.

Credits
101
Rating - 0%
1, eşşek değil eşek
2, bu konuda değil yazamıyorsun anladık ta okuyamıyor musun bir eşşek tutturmuşsun xantares izleye izleye eşşek demeye alışmışsın robot herif seni
3, ben bu sitede paylaştım dediğimi hatırlamıyorum adminler benim kim olduğumu biliyorsa zaten seni yok edeceklerinden şüphem de yoktur.
ağa yapma ağa ramazan ayı hoca katili olma sen belli spyın oldlarındansın 2017 de skypedeki hack gurubundaki tayfadanmısın ?

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread