@MortoJose adlı kişi hakkında şikayet (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
ya ben gerizekalılara laf anlatamiyorum basim agriyor yazdiklarimi okumasi anlamasi ve özellikle sabrı olan biri mete kardesimizede anlatabilirse cok mutlu olurum tesekkurler

Credits
123
Rating - 0%
mete eğer mortonun bu dediklerine inkarın yoksa ve onaylıyorsan morto haklıdır. adam nereden bilebilir dom çekme methodunun fixleneceğini
Yahu adam fixlendigini kabul bile etmiyor. Zaten ortada bir method bile yok denebilir. Görmüyor musunuz denemek için domain çekmeye tenezzul etmeyeceğini söylüyor.

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Yahu adam fixlendigini kabul bile etmiyor. Zaten ortada bir method bile yok denebilir. Görmüyor musunuz denemek için domain çekmeye tenezzul etmeyeceğini söylüyor.
kardesim sen cidden anlama özürlüsün denemedigim methodu nasil satayim ? 3 tane domain çektiğimi sen inkar mı ediyorsun ? Bitanesi cekilme asamasiyla beraber videolu olduğu halde ?

Credits
123
Rating - 0%
Artı olarak madem method fixlendi diyelim. Bu adam benim mesajıma niçin cevap vermedi ve durumun böyle böyle olduğunu açıklamadı. Zaten konu açtigimda bile söyledim ben tokat attigini düşünmüyorum diye. Sadece istiyorum ki müşterisiyle ilgilensin. Bu kadar basit. Zamanım yoktu palavralqrini dinlemek istemiyorum.

Credits
123
Rating - 0%
kardesim sen cidden anlama özürlüsün denemedigim methodu nasil satayim ? 3 tane domain çektiğimi sen inkar mı ediyorsun ? Bitanesi cekilme asamasiyla beraber videolu olduğu halde ?
Ben senin çektiğin domainleri inkar etmiyorum. Sen bana bekle birdaha çekicem dediğin halde 1.5 gün bekletip mesajlarimin bir kısmına görüldü attıktan sonra diğerlerine hiç bakmadın.

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Ben senin çektiğin domainleri inkar etmiyorum. Sen bana bekle birdaha çekicem dediğin halde 1.5 gün bekletip mesajlarimin bir kısmına görüldü attıktan sonra diğerlerine hiç bakmadın.
Zamanım olmadi demekki amk ki ceksem de cekmesem de bisey degismicek ki amina koyim ben sirf keyfimce bunu soylemisim

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Söylediklerini söylemeden önce 2 kez düşün ozaman.
güzel kardesim bu beni alakadar eder ki burda senin sikayet konusu acabilicegin bi durumda yok bosu bosuna milletin kafasini sikiyorsun benimki sikildi mesela simdi git bana bi arveles kap gel

Credits
123
Rating - 0%
güzel kardesim bu beni alakadar eder ki burda senin sikayet konusu acabilicegin bi durumda yok bosu bosuna milletin kafasini sikiyorsun benimki sikildi mesela simdi git bana bi arveles kap gel
Yahu bak burda sorunlu olan ben değilim sensin. Eğer sen bana normalden güzelce cevap versen 2 gün bekletmeden ben anlayışla karşılarım ne bu konu açılır ne birilerinin kafası sikilir.

Credits
123
Rating - 0%
Mete ne mal adamsın aq adam mesajına 1 gün bakmadı diye noluyor aq 7 24 sana mı b

Mete ne mal adamsın aq adam mesajına 1 gün bakmadı diye noluyor aq 7 24 sana mı bakıcak
İsminden zeka seviyen anlaşılıyor ancak ben sana yine de cevap vereyim. Tabii ki de sürekli bana cevap vermesini beklemiyorum. Ara sıra aktif olmayabilir. Ama 1 gün de deaktif kalmazsın. Artı olarak şunu da ekleyeyim morto adlı arkadaş bana cevap vermezken skullz instadan ulaştığında cevap vermiştir.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
İsminden zeka seviyen anlaşılıyor ancak ben sana yine de cevap vereyim. Tabii ki de sürekli bana cevap vermesini beklemiyorum. Ara sıra aktif olmayabilir. Ama 1 gün de deaktif kalmazsın. Artı olarak şunu da ekleyeyim morto adlı arkadaş bana cevap vermezken skullz instadan ulaştığında cevap vermiştir.
Bunu karışma, çünkü bizim hukuğumuz farklı. Sen, kendi ellerinle domain çekmişsin ve onaylamışsın işlemi kendi kendine onaylamışsın. Daha sonrasında da sorun olmadığını düşündüğün için morto tamam demiş bırakmış, sen sorun çıktığını bildirmişsin, sana bakacağını söyleyip bakmamış. Yaptığı bir yanlış mıdır? Evet, fakat bu yanlışın sonucu dolandırıcılık olmuyor. Sende domain çekmişsin ve adam müneccim olamaz. Methodun fixleneceğini bilemez. Sen eğer ki gidip başında "fixlenirse iade alırım" gibi bir cümle kursaydın, zaten işler çok başka olurdu

Anarchosa 

Black Hat SEO
Credits
13,230
Rating - 100%
650x344-musteki-ne-demek-mahkemede-musteki-sanik-nedir-kimdir-e1-1620367680877.jpg

San-k-kimdir-san-n-a-klamas.jpg

579699-Image1.jpg

Sayın sanık eski ownzyou defacer lideri mortojosenin methodu sattığında hiçbir şekilde fixlenme garantisi vermediğinin ve zaten aklı başında olan hiçbir insanın bu garantiyi veremeyeceğinden ötürü kendisi tarafımca haklı görülmüş ve şikayet konusu kapatılmıştır.

Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread