Ölmek istiyorum.. (1 Viewer)

R3dh4X0r

🥀./R3dh4X0r sudo rm -rf /* belki bir gün..
Credits
4,165
Rating - 0%
Çok direndim çok sabrettim artık hayat çok acı veriyor kimsem kalmadı işim yok param yok arkadaşım da gitti
Herşeyimi kaybettim ben lan ben kahretsin..
Depresyondayım zerre tadı yok bu amk hayatının
Bu gece cebimdeki son parayla yine içmeye gideceğim son kez
Beni bu hale düşürenlere bu ülkeye bu ülkeyi yöneten hırsızlara Allah fırsat vermesin
Acısız bir şekilde nasıl ölebilirim..

Credits
9,194
Rating - 100%
Çok direndim çok sabrettim artık hayat çok acı veriyor kimsem kalmadı işim yok param yok arkadaşım da gitti
Beni bu hale düşürenlere bu ülkeye bu ülkeyi yöneten hırsızlara Allah fırsat vermesin
herşey düzelecekmiş gibi düşün..

Hakim Kingsize 

stay with alone"
Credits
51,278
Rating - 100%
Kardeşim , Hayat İnsan Vücudu Gibidir Engebeli Bir Arazi Gibi Her Zaman Herşey Yolunda Gitmeyebilir , Tutunman Gerekiyor En Azından Sabretmen Gerekiyor Ölüm Asla Bir Kurtuluş Olmamalı , Bu Kadar Mı Güçsüzsün , Aileni Düşün Anneni Babanı Düşün HiçBir Şey İçin Deymez Yapma Güzel Şeyler Büyük Acılarla Gelir Aldanma.

Terorwilson1

SOYTARI
Credits
1,059
Rating - 50%
öl geber zoorttt

Credits
2,348
Rating - 100%
Kafana tüküriyim pes etme pes etmek korkakların işidir bi de demişsin ko acısız nasıl ölürüm bre aminakodumun salağı daha gençsin devam et gir bi işe elin iş tutsun içme amk içdikçe paran biter tabi aminakoyim salak misin aileni düşün kendini düşün o kadar iş var çalış tutun ben öyle yaptım zordu pes etcektim etmedim çalıştım çabaladım şimdi de mutluyum amk

Users who are viewing this thread