Öneri /adminler (1 Viewer)

ardakaankarabulut 

en iyisi sensin derler ben demem
Credits
6,968
Rating - 100%
bence mantıksız her yenı uyeye verılse sahsen yenı hesap acarlar kendılerıne transfer ederler ve coın satısları cogalır o yuzden mantıksız gelıyor.

Credits
12,891
Rating - 100%
Bana Kalır ise Yeni Kullanıcılara baslangıc icin coin verilmelidir 50-100 gibi cüzzi bir miktar olabilir diye düşünüyorum
Olabilir ama yeni hesap açıp transfer edebilirler. Düşünülmesi lazım bence. Ya da rütbeye göre verilmeli. Her rütbe atlamada rütbeye göre Coin verilse millet konu açmaya Rank kasmaya çalışır.

Terorwilson1

SOYTARI
Credits
1,059
Rating - 50%
Olabilir ama yeni hesap açıp transfer edebilirler. Düşünülmesi lazım bence. Ya da rütbeye göre verilmeli. Her rütbe atlamada rütbeye göre Coin verilse millet konu açmaya Rank kasmaya çalışır.
dostum ztn 1den fazla hesab acınca hesap spama düşüyor diye biliyorum dedigini bende düşündüm

Josef 

Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan.
Credits
9,907
Rating - 100%
şöyle yapilir rütbesi yükselene kadar coin transferi yasaklanır yeni uyelere o sekilde olabilir

Users who are viewing this thread