Satım Otomail (Yeni) Qenzy V2 (2 Viewers)

Credits
1,296
Rating - 0%
Selamlar ,

Yeni çıkardığım otomail özellikleri aşağıdaki gibidir ve videoda detayli şekilde özetlenmiştir
-Admin Panel
-Önerilerden User Toplama
-Kelime Ile Toplama
-Hesaplari Kontrol Etme
-Manuel/Otomatik Mail Yollama
-Api Private api olup sıkıntı çıkarmamaktadır
iletişim = telegram @qenzy
Video

Fiyat : 750₺/Ay

Credits
43,826
Rating - 0%
Videoda bahsettiği gibi bir önceki otoyu iptal etme gibi bir şey doğru değil, vakti zamanında iyi hizmet diye tanıtıp insanları yanlış algıya düşürdü ve satışını yaptı. Boktan bir otoydu gerçekten, manuel mail bassam hem daha çok toplar hem daha çok gönderim sağlardım. Almadan önce şunu düşünün; böyle bir front-end tasarıma sahip bir yazılımın back-end'i ne kadar sağlam olabilir ? amacım kötülemek değil, kötülemek olsa
siktir git videodaki her şey kolpa amk der ve geçerdim, açıkça sıkıntılarını anlattım. O yüzden üstteki yorumu silebilirsiniz ancak bunu silemezsiniz.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Videoda bahsettiği gibi bir önceki otoyu iptal etme gibi bir şey doğru değil, vakti zamanında iyi hizmet diye tanıtıp insanları yanlış algıya düşürdü ve satışını yaptı. Boktan bir otoydu gerçekten, manuel mail bassam hem daha çok toplar hem daha çok gönderim sağlardım. Almadan önce şunu düşünün; böyle bir front-end tasarıma sahip bir yazılımın back-end'i ne kadar sağlam olabilir ? amacım kötülemek değil, kötülemek olsa
siktir git videodaki her şey kolpa amk der ve geçerdim, açıkça sıkıntılarını anlattım. O yüzden üstteki yorumu silebilirsiniz ancak bunu silemezsiniz.
İstersek hepsini silebiliriz. Burada eğer mağdursan şikayetler kategorisi açmışız, oraya konu açarak mağduriyetini belirtebilirsin. Burada kanıtsız, asılsız atıp tutman yalnızca boş sende farkındasındır umarım.

Ek olarak, frondu tam underground çok güzel diyeceğim de sen nereden bil'cen underground'u mk

Credits
43,826
Rating - 0%
İstersek hepsini silebiliriz. Burada eğer mağdursan şikayetler kategorisi açmışız, oraya konu açarak mağduriyetini belirtebilirsin. Burada kanıtsız, asılsız atıp tutman yalnızca boş sende farkındasındır umarım.

Ek olarak, frondu tam underground çok güzel diyeceğim de sen nereden bil'cen underground'u mk
SUS LAAAAAAAAAAAAA TAMAM 2016'DAN BERİ FORUM KOVALA TMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM EN DİNAZOR SENSİN

Credits
1,296
Rating - 0%
Çok fazla resmiyet arıyorsan yanlış forumdasın .
Ayriyeten oto ile bir problemin olduysa gelip iletişim kurabilirsin burada aglaman sana bir şey kazandırmaz ve bir problemi olana da iaedesini veya telafisini yapıyordum. Ki kullanmasini bilmiyorsan bu benim problemim değil. Tasarimima laf edeceğine daha iyisini yapta görelim

Users who are viewing this thread