Oturduğun Yerden 4 Siteden Para Kazan Para Çekim SS leri ((Botları ücretsiz veriyorum)) (1 Viewer)

Credits
3,941
Rating - 0%
Herkese selamlar arkadaşlar öncelikle konu popup reklam veya video izleme olayı. Bu size vereceğim 4-5 siteninde tam otomatik botları mevcut. Eğer benim refimle kayıt olursanız botları ücretsiz bir şekilde vereceğim. Bana proxy soruları ile gelmeyin şuanlık çünki çok akıllı olup proxy den anlamayan referanslarım banlanıp bana yazıyorlar. Ref linkimle üye olursanız bana Telegram üzerinden yazınız ve botları size atayım beraber kurulumunu yapalım.
Botların hepsini yeniledim yeni siteler ekledim konu altından görebilirsiniz, captcha benim tarafımdan karşılanır siz sadece botları çalıştırın ve para kazanın. Tek istediğim referansımdan üye olmanız. siteler anlık ödeme yapıyor. botları dağıtabilir çok fazla referans toplayabilirsiniz.

proxy gibi işlerde uzman değilseniz boşuna uğraşmayın anlık ödeme yapan siteler size bedava para yedirmezler.
telegram @Tarıkcomert

Bu ayın sadece 1 sitenin çekim ssleri ektedir

Screenshot_1.png

1.site aviso.bz

2.site wmrfast.com

3.site proficentr.com
4.site payup.video

resim_2023-08-11_134351742.png

Credits
1,011
Rating - 0%
Herkese selamlar arkadaşlar öncelikle konu popup reklam veya video izleme olayı. Bu size vereceğim 4-5 siteninde tam otomatik botları mevcut. Eğer benim refimle kayıt olursanız botları ücretsiz bir şekilde vereceğim. Bana proxy soruları ile gelmeyin şuanlık çünki çok akıllı olup proxy den anlamayan referanslarım banlanıp bana yazıyorlar. Ref linkimle üye olursanız bana Telegram üzerinden yazınız ve botları size atayım beraber kurulumunu yapalım.
Botların hepsini yeniledim yeni siteler ekledim konu altından görebilirsiniz, captcha benim tarafımdan karşılanır siz sadece botları çalıştırın ve para kazanın. Tek istediğim referansımdan üye olmanız. siteler anlık ödeme yapıyor. botları dağıtabilir çok fazla referans toplayabilirsiniz.

proxy gibi işlerde uzman değilseniz boşuna uğraşmayın anlık ödeme yapan siteler size bedava para yedirmezler.
telegram @Tarıkcomert

View attachment 40068

1.site aviso.bz

2.site wmrfast.com

3.site proficentr.com
4.site payup.video

View attachment 40069
Yardımcı olur musun

Credits
3,941
Rating - 0%
Günceldir bu formdan da 3 arkadaş serüvene katıldı devam ediyoruz botları bedava verıyorum guncellendıgı zaman da guncelleyıp verıyorum

Credits
0
Rating - 0%

telegram @Tarıkcomert

View attachment 40068

1.site aviso.bz

2.site wmrfast.com

3.site proficentr.com
4.site payup.video

View attachment 40069
tg linki gecersiz kullanıcı bulunamıyor

Users who are viewing this thread