Status
Not open for further replies.

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Garanti BBVA kampanyası var davet kodu ile kayıt olup 100tl alabilirsiniz BENİM DAVET KODUM İLE ÜYE OLURSANIZ 25TL BEN HEDİYE VERİYORUM karşılıklı kazanıyoruz kolay şekilde oturduğunuz yerden kazanabilirsiniz 500 TL kadar kazanabilirsiniz

hlpc93d.jpg
[/HIDETHANKS]

Last edited by a moderator:

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Konu doğru ancak yine de ödeme kanıtı olmalıydı.
resim var garanti bankası dağıtıyor sağlam firma para konusunda sıkıntı olmaz zaten direkt ibana geçiyor para aynı konu leviosa da actı zaten

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
18 yaşımızda olmak zorunlumu
18 yaşın altındaki bir bireyin banka hesabı açabilmesi için velisi ya da vasisinin kimlik fotokopisi, banka hesabı açılmasına izin verdiğine dair imzası gereklidir. Bankalar, bu izinle birlikte 18 yaş altı kişiler için vadeli veya vadesiz hesap açabilir.
diye biliyorum

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
18 yaşımızda olmak zorunlumu

Garanti Bankası 18 Yaş Altı Hesap Açma Başvurusu Nasıl Yapılır?​

Bankanın aradığı şartlardan ilki başvuruda bulunan kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Bu bir şart olmasına rağmen bazı özel durumlarda 18 yaş altı banka hesabı açılabilmesi mümkün. Henüz on sekiz yaşını doldurmamış olan öğrenciler veli rızasıyla Garanti Bankası 18 yaş altı hesap açma işlemi gerçekleştirebilirler. Yani banka şubesine velisini yanına alarak gitmesi gerekiyor.

18 – 25 yaş aralığındaki kişiler ise yalnızca kimlik belgeleri ve öğrenci belgeleriyle, en yakın şubeye giderek şahsen başvuruda bulunabiliyor. Başka herhangi bir belgeye ya da izne gerek duyulmuyor. Sizlere verilecek olan formu doldurduktan sonra hesabınız açılır ve internet bankacılığı üzerinden diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası 18 yaş altı hesap açma başvurusunda ise veli bilgileri de gerekmektedir.

Alıntıdır;

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Garanti BBVA kampanyası var davet kodu ile kayıt olup 100tl alabilirsiniz BENİM DAVET KODUM İLE ÜYE OLURSANIZ 40TL BEN HEDİYE VERİYORUM karşılıklı kazanıyoruz kolay şekilde oturduğunuz yerden kazanabilirsiniz 500 TL kadar kazanabilirsiniz

Es

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread