Pandro Dm-Bot kullanan bir baksın ? (1 Viewer)

Credits
3,391
Rating - 100%
1656452267391.png
Hiç bir eksik y ok İG girişini yapıyorum fakat PANDRO DM BOT bu ekran kalıyor daha önce bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı ?

Credits
0
Rating - 0%
Clientside bir filtreleme var ise dönen response içerisindeki veriden kaldırarak işlemlerine devam edebilirsin.
Bunun için en basit yöntem browser developer tools kısmından ilgili contenti seçip kaldırmak

Credits
3,391
Rating - 100%
browser developer tools ' Kısmından denedim saydam blok Container'ı silerek fakat bu sefer bot işlevleri çalışmıyor kesinlikle herhangi bir tepki vermiyor o şekilde yaptığımda genel olarak mı yoksa sadece bende mi bu sorun var anlayamadım açıkcası başka browserlar ile deneme yaptım yine aynısı oluyor tarayıcııdan yapıyordur belki dedim ondanda değilmiş bir türlü çözülmedi

Credits
0
Rating - 0%
browser developer tools ' Kısmından denedim saydam blok Container'ı silerek fakat bu sefer bot işlevleri çalışmıyor kesinlikle herhangi bir tepki vermiyor o şekilde yaptığımda genel olarak mı yoksa sadece bende mi bu sorun var anlayamadım açıkcası başka browserlar ile deneme yaptım yine aynısı oluyor tarayıcııdan yapıyordur belki dedim ondanda değilmiş bir türlü çözülmedi
hacı o zaman scriptte bir hata var onu çözmek lazım. kodları incele hatayı bulmalısın. eğer zor gelirse bionlukta 50tl ye hallettiririrsin

Credits
3,391
Rating - 100%
Kanka choreme eklentisi script değil keşke script olsa çözerdim bir şekilde Oto Dm satın almak farz oldu herhalde

Credits
0
Rating - 0%
Kanka choreme eklentisi script değil keşke script olsa çözerdim bir şekilde Oto Dm satın almak farz oldu herhalde
kanka vallaha işin zor. chrome eklenti geliştirmekten anlayan birini bulacaksın o çözmeye çalışacak. valla aklıma bir şey gelmiyor.

Users who are viewing this thread