Credits
0
Rating - 0%
Anlatım alıntıdır arkadaşlar. Kendim de kullanmaktayım. Yalan dolan yok, legit iş.
Dileyen gidip official sitesinden inceleyebilir: www.electroneum.com

Özetle,
Cep telefonunuzdan uygulama mağazasına gidip (AppStore veya GooglePlay) Electroneum adlı uygulamayı indiriyorsunuz ve üyeliğinizi onaylıyorsunuz ve paranız hemen birikmeye başlıyor.
Sadece haftada 1 defa login olup "süreyi uzat" tıklamanız gerekiyor. Çünkü 1 haftalık sayaç bittiğinde üretiminiz durur siz tekrar başlatana kadar.
Bu kadar basit. Ayda 300-400 ETN birikiyor. Bu da 7~10 TL'ye geliyor bugünkü kurla.
Detayla ve daha fazla kazanmak için,
Kripto para birimi olan Electroneum yenilikçi gelişmeler yaparak tanınırlığını üst sıralara taşımakta kararlı davranıyor.
Burada amaçlanan şey reklam; mobil uygulama projesiyle tanınmasına yardımcı olmuş oluyorsunuz ve size cloud mining gücünden belli bir yüzdelik pay veriyor karşılığında.
Bu da yukarıda yazdığım rakamlarda bir getiri sağlıyor.
Bu sadece uygulamayı indirmekle olan zahmetsiz kazancınız.

Reklam ve tanıtım amaçlı demiştim, bu sebeple uygulama içerisinde bir "tavsiye programı" mevcut. Kendim Ağustos 2019'dan bu yana kullanıp test etmiş bulundum ve şimdi de bu konuyu açarak size tavsiye ediyorum. Bunun için bir referans kodu var herkesin. Yeni kullanıcılar, bu kodu girerek falancanın tavsiyesiyle geliyorum dediklerinde tüm kazanımlarına +%1 bonus elde ederken, tavsiye eden eski kullanıcıysa; kendi koduyla üye olanların her 100 kazancıyla, kendisi de ekstradan 5 kazanıyor. Kazanç - Kazanç durumu yani.

Destek olmayı düşünürseniz benim referans kodum: D7BA49
"Daha Fazla ETN Üret" > "Tavsiye Programını Görüntüleyin" > "Bir Kod Girin" seçerek girebilirsiniz. Sizin kendi kodunuz da yine bu sayfada bulunuyor.

Uygulamanın arka planda çalışmasına gerek yok. Pil ve veri harcamıyor. Dediğim gibi cloud-mining. İndirdiğinizde uygulama içinde bu gibi soruları cevaplamak adına bir çok açıklama bulabileceksiniz.

SON YENİLİK: Unutmadan, Türkiye GSM operatörleriyle anlaşma yapıldı. ETN ile ödeme yapılabiliyor mobil hatlara artık.

Demiя 

Bekliyor
Credits
110
Rating - 0%
Btc daha güzel bence dahada pahalı etherium yerine dogecoin kasabilirsin oda hızlı kasılıyor coinpot.co da hepsi mevcut

Credits
0
Rating - 0%
Btc daha güzel bence dahada pahalı etherium yerine dogecoin kasabilirsin oda hızlı kasılıyor coinpot.co da hepsi mevcut
aynen dostum ama btc için mining veya yatırım sart buradaki mesele uygulamayı indirene bedava hashpower veriyor olmaları
yoksa ugrasılır mı 3 kurs icin gece gunduz miningle
bi de etherium değil electroneum :D

Demiя 

Bekliyor
Credits
110
Rating - 0%
aynen dostum ama btc için mining veya yatırım sart buradaki mesele uygulamayı indirene bedava hashpower veriyor olmaları
yoksa ugrasılır mı 3 kurs icin gece gunduz miningle
bi de etherium değil electroneum :D
Electroneumu ilk defa duyuyorum ben btc yi faucetten kasıyorum

Users who are viewing this thread