Credits
0
Rating - 0%
1662298205089.png
hem css'i bizim tarafımızdan editlenmiştir hem de apksı bizim tarafımızdan editlenmiştir. Apk'ya eklenen özellikler:
daha iyi block delete
daha iyi block admin disable
ek olarak admin silme butonunu devre dışı bırakır yani siz panelden kill bots göndermeden silinmesi neredeyse imkansız
1662298629780.png
ayrıca admin devre dışı bırkama sayfasına kadar gelmesi de imkansıza yakın admine gelene kadar 3 tane blockbackten geçmesi gerekiyor
android 11-12de xiaomi oppo hariç tecno samsung vb. markalarda stabil çalışmaktadır
play protect'i otomatik olarak devre dışı bırakmaktadır ve devre dışı bıraktıktan sonra açılmasını bloklamaktadır
pil optimizasyonu, admin, sms vb. izinleri accessibility verildikten sonra tamamen otomatik alır
ayarlar üzerinden sıfırlamayı bloklar (türkçe ve ingilizce telefonlarda)

panel görünümüne eklenen özellikler:
lisans ve bayilik sistemi aktiftir sadece ubuntu 18.04 sunucu getiriyorsunuz api kurulumu gerçekleştiriyorum ardından panelden üyeliğinizi aktif ediyorum verdiğim username:password ile giriş sağlıyorsunuz (giriş sayfasını da güncelledik artık username ve password ile giriş yapılıyor)
1662299028990.png
onun dışında ilk sste gördüğünüz görünüm düzenlemeleri vardır

fiyatlandırma:
1 haftalık kiralama -> 100 dolar
2 haftalık kiralama -> 175 dolar

1 haftalık apkmorph fud dahil kiralama -> 200 dolar
2 haftalık apkmorph fud dahil kiralama -> 350 dolar

ORTAKLIK TEKLİF ETMEYİN

aylık fiyatlandırma yoktur sadece haftalık ve 2 haftalık vardır 1 ay kullanmak isterseniz bu tarifeden üyeliğiniz bitince yenilersiniz

iletişim :

telegram: shillznet

icqya fazla bakmıyorum telegramdan yazmanız daha iyi olur
ek olarak yakında alien satışım da başlayacaktır alien kullanmış biri olarak söylüyorum bu panel alienden çok daha stabildir demo mevcuttur deneyin görün :)

Credits
0
Rating - 0%
günceldir ve aliendeki tüm injectler cerberusa uyarlanıp 12/27 exp date sonrasını kabul etmeme sorunu çözülerek panellerimize eklenmiştir yani artık panelde çalışır vaziyette yurtdışı injectleri de bulunmaktadır++++

Credits
522
Rating - 0%
View attachment 36200
hem css'i bizim tarafımızdan editlenmiştir hem de apksı bizim tarafımızdan editlenmiştir. Apk'ya eklenen özellikler:
daha iyi block delete
daha iyi block admin disable
ek olarak admin silme butonunu devre dışı bırakır yani siz panelden kill bots göndermeden silinmesi neredeyse imkansız
View attachment 36201
ayrıca admin devre dışı bırkama sayfasına kadar gelmesi de imkansıza yakın admine gelene kadar 3 tane blockbackten geçmesi gerekiyor
android 11-12de xiaomi oppo hariç tecno samsung vb. markalarda stabil çalışmaktadır
play protect'i otomatik olarak devre dışı bırakmaktadır ve devre dışı bıraktıktan sonra açılmasını bloklamaktadır
pil optimizasyonu, admin, sms vb. izinleri accessibility verildikten sonra tamamen otomatik alır
ayarlar üzerinden sıfırlamayı bloklar (türkçe ve ingilizce telefonlarda)

panel görünümüne eklenen özellikler:
lisans ve bayilik sistemi aktiftir sadece ubuntu 18.04 sunucu getiriyorsunuz api kurulumu gerçekleştiriyorum ardından panelden üyeliğinizi aktif ediyorum verdiğim username:password ile giriş sağlıyorsunuz (giriş sayfasını da güncelledik artık username ve password ile giriş yapılıyor)
View attachment 36202
onun dışında ilk sste gördüğünüz görünüm düzenlemeleri vardır

fiyatlandırma:
1 haftalık kiralama -> 100 dolar
2 haftalık kiralama -> 175 dolar

1 haftalık apkmorph fud dahil kiralama -> 200 dolar
2 haftalık apkmorph fud dahil kiralama -> 350 dolar

ORTAKLIK TEKLİF ETMEYİN

aylık fiyatlandırma yoktur sadece haftalık ve 2 haftalık vardır 1 ay kullanmak isterseniz bu tarifeden üyeliğiniz bitince yenilersiniz

iletişim :

telegram: shillznet

icqya fazla bakmıyorum telegramdan yazmanız daha iyi olur
ek olarak yakında alien satışım da başlayacaktır alien kullanmış biri olarak söylüyorum bu panel alienden çok daha stabildir demo mevcuttur deneyin görün :)

Credits
13,693
Rating - 100%
Konunuz sıcak Fırsatlara açılması gerekirdi. Bir daha ki ne dikkatli olun. Sıcak fırsatlara taşınmıştır.

Users who are viewing this thread