Proje için çizdiğim logo hakkında fikirlerinizi bekliyorum. (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar herkese, grafik tasarımcısıyım aynı zamanda mobil ve web arayüz geliştiricisiyim. Logo siparişi aldım, proje ve isim hikayesine göre ortaya bir logo çıkardım. Logoyu eskiz olarak kağıt üzerinde çizip dijitale aktardım. Logo ve sunum hakkında düşünceleriniz nelerdir? Şimdiden çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için.

Attachments

• venosa-sunum.png
    venosa-sunum.png
    71.7 KB · Views: 33
Credits
0
Rating - 0%
Gerçekten güzel olmuş bende yaptırsam mı acaba
Düşünceleriniz için teşekkür ederim, yaptırmayı düşünürseniz istekleriniz doğrultusunda dilediğiniz tasarımları yapabilirim. Kurumsal ve kişisel çalışabiliyorum. Ve gerçekten çok uygun fiyata karşılıyorum. Mesaj atarsanız yardımcı olabilirim.

Credits
594
Rating - 0%
bu işlerden pek anlamasam da güzel duruyor. Baskı için kolay ve minimalist bir logo olmuş. Çoğu şirket marka baskılarını bu yöne doğru çekiyor zaten, eline sağlık.

Credits
0
Rating - 0%
bu işlerden pek anlamasam da güzel duruyor. Baskı için kolay ve minimalist bir logo olmuş. Çoğu şirket marka baskılarını bu yöne doğru çekiyor zaten, eline sağlık.
Kesinlikle, markalar minimal çalışmalara yöneliyor hem baskı hem de dikkat çekiciliği açısından. Fikirleriniz için teşekkür ederim.

OMERK4LK4N

Beyaz Kurt
Credits
920
Rating - 100%
Merhabalar herkese, grafik tasarımcısıyım aynı zamanda mobil ve web arayüz geliştiricisiyim. Logo siparişi aldım, proje ve isim hikayesine göre ortaya bir logo çıkardım. Logoyu eskiz olarak kağıt üzerinde çizip dijitale aktardım. Logo ve sunum hakkında düşünceleriniz nelerdir? Şimdiden çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
Sade aynı zamanda çok güzel olmuş elinize sağlık
telefonların içindeki loguyuda mı siz yaptınız ( çok güzel )

Credits
0
Rating - 0%
Sade aynı zamanda çok güzel olmuş elinize sağlık
telefonların içindeki loguyuda mı siz yaptınız ( çok güzel )
Teşekkür ederim..
Onlar telefon değil, sunum için hazırladığım şekiller. Logonun farklı zeminlerde nasıl duracağını müşteriye göstermek için. Ancak mobil uygulama ve web arayüzü de geliştiriyorum.

OMERK4LK4N

Beyaz Kurt
Credits
920
Rating - 100%
Teşekkür ederim..
Onlar telefon değil, sunum için hazırladığım şekiller. Logonun farklı zeminlerde nasıl duracağını müşteriye göstermek için. Ancak mobil uygulama ve web arayüzü de geliştiriyorum.
Yanlış anlamışım kusura bakmayın çok güzel olmuş başarılar...

SQN

Credits
5,940
Rating - 0%
Yanlış anlamanızı istemiyorum ama klasik bir logo. Çiziminiz gayet güzel logo sadece klasik geldi hocam yine de elinize sağlık

Credits
0
Rating - 0%
Yanlış anlamanızı istemiyorum ama klasik bir logo. Çiziminiz gayet güzel logo sadece klasik geldi hocam yine de elinize sağlık
Hocam kurumsal logolar logolarını basitleştirmeye yöneliyor. Logoların her yerde kullanılabilirliğinin artması için. Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederim.

• Like
Reactions: SQN

Users who are viewing this thread