Qenzy den birşey almayın!! (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
163
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce qenzy den v18 telif scripti aldım scripti alırken red süspanded yermi diye sordum asla yemez dedi instagram ve mail basmıyorum sadece wp basıyorum 20 wp de tehlikeliye düştü site bende bunu güzel bir dille anlattım ona bana telafi yapıcam dedi yeni script yapıp telafi yapmasını bekliyodum mesajlarımı sildi tg den önceden ss almıştım 1 2 mesaj ama 12 saat sonra cevap verip bana site açıp git bu siteye bas dedi ben 500 lira bana site kursun diye vermedim aşağıya sc yi aldıgıma dair kanıtlar atıyorum aklınız varsa @qenzy den birşey almayın sadece.

KONUYU AÇICAM DEYİNCE DE HOŞUMA GİTMEYEN BİR KONU AÇARSAN SİLDİRİRİM DEDİ

Kısacası hatasının arkasında durmayan bir adam geçende mail konusu açıldı 2 gündür sadece arada ses atıyor 2 dk geliyor bidaha gelmiyor sözünün eri adam değil.

ilk konuşma : https://i.hizliresim.com/qqzm0r5.jpg

parayı attıgım ss : https://i.hizliresim.com/plwdboy.jpg

bütün mesajları sonradan sildiği ss : https://i.hizliresim.com/ij3h0hz.jpg

buda sitemin tehlikeliye düştüğü ss anında resim attım site şuanda kapalı sildim domaini siteden : https://i.hizliresim.com/ds16doz.jpg

Josef 

Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan.
Credits
9,807
Rating - 100%
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce qenzy den v18 telif scripti aldım scripti alırken red süspanded yermi diye sordum asla yemez dedi instagram ve mail basmıyorum sadece wp basıyorum 20 wp de tehlikeliye düştü site bende bunu güzel bir dille anlattım ona bana telafi yapıcam dedi yeni script yapıp telafi yapmasını bekliyodum mesajlarımı sildi tg den önceden ss almıştım 1 2 mesaj ama 12 saat sonra cevap verip bana site açıp git bu siteye bas dedi ben 500 lira bana site kursun diye vermedim aşağıya sc yi aldıgıma dair kanıtlar atıyorum aklınız varsa @qenzy den birşey almayın sadece.

KONUYU AÇICAM DEYİNCE DE HOŞUMA GİTMEYEN BİR KONU AÇARSAN SİLDİRİRİM DEDİ

Kısacası hatasının arkasında durmayan bir adam geçende mail konusu açıldı 2 gündür sadece arada ses atıyor 2 dk geliyor bidaha gelmiyor sözünün eri adam değil.

ilk konuşma : https://i.hizliresim.com/qqzm0r5.jpg

parayı attıgım ss : https://i.hizliresim.com/plwdboy.jpg

bütün mesajları sonradan sildiği ss : https://i.hizliresim.com/ij3h0hz.jpg

buda sitemin tehlikeliye düştüğü ss anında resim attım site şuanda kapalı sildim domaini siteden : https://i.hizliresim.com/ds16doz.jpg
Geçmiş olsun kardeşim

Credits
163
Rating - 0%
Qenzyi severim iyidir hostur arkadasimdir ama v18 i bende satin aldim. Hemde ilk cikardigi zaman. Ama bende yaniltici sorunuyla karsilastim. Ona bunu söylediğimde benden kaynaklı olduğunu vs. söyledi. Ama farklı kişilerdede böyle bir sorun olduğunu görünce sorunun qenzy kaynaklı olduğunu farkettim. @qenzy ...
bende istemezdim konu açmayı keşke aramızda çözseydik ama kabul etmedi

Credits
1,296
Rating - 0%
Gelelim konuya açıklık getirmeye her müşteriye uyguladığım tarifi buna da uyguladım script red attığı zaman tekrar site aç dediğim şekilde eğer atarsa sana değişim yaparız dedim kabul etmedi bende gittim farklı script ile site açıp verdim

Mahçup etmemek için site açıp veriyorum açtığım sitedeki scripti de istiyor var mı öyle 3 kuruşa 5 köfte

kimin arkamdan ne dediği umurumda değil ben işimi yapar gerisine karışmam .

zhugenu

SOYTARI
Credits
2,364
Rating - 0%
Gelelim konuya açıklık getirmeye her müşteriye uyguladığım tarifi buna da uyguladım script red attığı zaman tekrar site aç dediğim şekilde eğer atarsa sana değişim yaparız dedim kabul etmedi bende gittim farklı script ile site açıp verdim

Mahçup etmemek için site açıp veriyorum açtığım sitedeki scripti de istiyor var mı öyle 3 kuruşa 5 köfte

kimin arkamdan ne dediği umurumda değil ben işimi yapar gerisine karışmam .
Kardeşim senin kadar yüzsüz bir aptal görmedim sanırım. Sattığın ürün hatalı çıkıyor, teknik olarak sattığın kişiye ya hatasız aynı üründen vereceksin ya da başka hatasız bir ürün vereceksin. Kalkıp burada yüzsüz yüzsüz yok öyle 3 kuruşa 5 kuruşa köfte demeyeceksin. Senin ticaret anlayışını sikerler. Kalkıp birde yüzsüz yüzsüz bu cevabı vermişsin. Ticaretten anlamıyorsan kalk siktir git ticaret yapma.

@Mectruy Kanıtların doğruluğunu sağlayıp banlayın şu gerizekalıyı.

Ekleme : Birde mahçup etmemek için yazmış ya gördükçe şahsı sikesim geliyor. Ulan aptal insan ne mahçubu, adam parasıyla rezil olmuş açılan konu doğruysa.

Credits
1,296
Rating - 0%
Kardeşim senin kadar yüzsüz bir aptal görmedim sanırım. Sattığın ürün hatalı çıkıyor, teknik olarak sattığın kişiye ya hatasız aynı üründen vereceksin ya da başka hatasız bir ürün vereceksin. Kalkıp burada yüzsüz yüzsüz yok öyle 3 kuruşa 5 kuruşa köfte demeyeceksin. Senin ticaret anlayışını sikerler. Kalkıp birde yüzsüz yüzsüz bu cevabı vermişsin. Ticaretten anlamıyorsan kalk siktir git ticaret yapma.

Ekleme : Birde mahçup etmemek için yazmış ya gördükçe şahsı sikesim geliyor. Ulan aptal insan ne mahçubu, adam parasıyla rezil olmuş açılan konu doğruysa.
tabi efendim

Credits
163
Rating - 0%

valla ss leri ekledim paramı verdim dekont ta var bana site açtı git bas buna diyor ben 500 tl verip te başkasının sitesine basamam teşekkür ederim destek oldugun için

zhugenu

SOYTARI
Credits
2,364
Rating - 0%
valla ss leri ekledim paramı verdim dekont ta var bana site açtı git bas buna diyor ben 500 tl verip te başkasının sitesine basamam teşekkür ederim destek oldugun için
Kardeşim ticaret yaptığın kişi bunu diyecek kadar aptal bir insan olduğu için gayet normal. Birde değişim yaparız demiş hazır site kurup al buna bas diye site vermiş. Demedin mi ''bre amınakodumun aptalı değişim böyle bir şey mi diye''?

Credits
163
Rating - 0%
Kardeşim ticaret yaptığın kişi bunu diyecek kadar aptal bir insan olduğu için gayet normal. Birde değişim yaparız demiş hazır site kurup al buna bas diye site vermiş. Demedin mi ''bre amınakodumun aptalı değişim böyle bir şey mi diye''?
valla ben son param oldugunu söyledim başka param yok dedim ama umursamadı az önce de ana bacı sövdü engelledi tg den

zhugenu

SOYTARI
Credits
2,364
Rating - 0%
@ibrahim @Mectruy konuya vakıf olup, kanıtların doğruluğuna bakıp şu dalyarak qenzyi şu forumdan bir banlayın artık. Her 2 3 haftada bu adamın şahsına şikayet konusu açılıyor. Şikayet konusuna cevap veren başka kullanıcılar da aynı sorunu yaşadıklarını söylüyorlar. Esc olsun olmasın bu aptalın bu forumdan banlanması gerekiyor artık.

Credits
1,296
Rating - 0%
@ibrahim @Mectruy konuya vakıf olup, kanıtların doğruluğuna bakıp şu dalyarak qenzyi şu forumdan bir banlayın artık. Her 2 3 haftada bu adamın şahsına şikayet konusu açılıyor. Şikayet konusuna cevap veren başka kullanıcılar da aynı sorunu yaşadıklarını söylüyorlar. Esc olsun olmasın bu aptalın bu forumdan banlanması gerekiyor artık.
başka bir şikayet konusu varsa hakkımda getir ben sileyim telegram hesabımı

zhugenu

SOYTARI
Credits
2,364
Rating - 0%
başka bir şikayet konusu varsa hakkımda getir ben sileyim telegram hesabımı
Bu forumda senin hakkında gördüğüm tek şikayetin bu olmadığına çok net eminim. Belki konu değil alıntı veya cevaptır fakat daha önce de sattığın scriptlerin arkasında durmadığın için senin hakkında yorum yapan birden fazla kullanıcı gördüm. İlla senin nasıl bir dalyarak olduğunu görmemiz için konuya gerek olmadığını düşünüyorum.

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
100 kere diyoruz su escrow u kullanın diye

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread