R00T3R nickli arkadaşın beni dolandırmaya çalışması hakkında (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
2,386
Rating - 100%
merhabalar aranıza yeni katıldım forumda yeniyim. instagram hesabı kapattırmak için fiyat alıyordum. az çok piyasa fiyat bilgisine sahibim. buradan birkaç arkadaştan fiyat aldım kimi 300 kimi 200 tl gibi fiyat isterken R00T3R nickli arkadaşa telegram üzerinden ulaştım ve 2.5k takipçili hesabı kapatmak için benden 800 tl istedi. daha sonrasında ısrarcı bir şekilde anlaşalım diyip durdu. herkes kendi yapacağı işin fiyatını belirlemekte özgür ama bu kadarı ayıptır, insafsızlıktır. bir yaptırım olur mu bilemem ama umarım forumda bu tarz şeyler görmeyiz

@Mectruy @Morningstar @SkullZ @Nephthys @Lastromance

Attachments

• WhatsApp Image 2022-06-22 at 00.37.14.jpeg
    WhatsApp Image 2022-06-22 at 00.37.14.jpeg
    156.1 KB · Views: 8
Credits
2,614
Rating - 0%
kimin ne fiyat belirlediği kimseyi ilgilendirmez 800 tl dediği için dolandırmaya çalıştı diyip konu açmanız aşırı saçma geldi art niyet ararım açıkçası bu olayın altında

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,596
Rating - 100%
Bence buna dolandırıcılık Denemez cünki satmak istediği ürünü istediği fiyata satabilir problem yok.

Dolandırılmamak için Escrow Kullanın iyi forumlar.

Kilit.

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Konu unlock olmuştur. İsteyen istediği fiyata satabilir bu doğru fakat yeni bir üyeye 800₺ fiyat çekmek saçmadır ve art niyete girer. Hemen bir araştırma yapıp geliyorum. @🍷 R00T3R 🍷 açıklama için bekleniyorsun.

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
@Lastromance yenisi eskisi yok herkese fiyat politikam bellidir sadece bu forumda satış yapmıyorum geçen kişisel hesabı 1500 TL ye kapattım istersem 10 bin tl fiyat bile çekebilirim komisyoncu vio medya köpekleri karışamaz benim ticaretime

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Herkes kendi fiyatını söyleyebilir tabii ki fakat bu yapılan yeni gelen üye bilmediği için, onu soymakla eşdeğerdir.
Normalde 100-200-400 arasında değişen fiyat, yeni bir üye diye iki üç, beş, sekiz katına çıkarılamaz.
Niye böyle bir şey yapsın? Bu yaptığın yanlış ve bunu bildirmesini söylemiş. Bilmeyen insanlara burada el uzatıyoruz, uzattıkları eli kırmak değil tutmak için Rooter, yapma. Ortada şikayetlik bir durum yok.

Lütfen ticareti başka birisi ile gerçekleştiriniz. @asksiyete

İyi Forumlar

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread