r10 Davetiyesi Satlık (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
S.a beyler, elimde r10 Davetiyesi var ve benmde paraya ihtiyacım var

Alıcılar Fiyat tekliflerini p.m atsın detaylı konuşalım

Credits
0
Rating - 0%
r10 davetiyesi nedir ?
hocam r10 sitesi, internetten her türlü alışverişin yapıldığı bir para kazanma sitesi,
kayıt olmak icin normalde bircok website sahibi olman lazım, sonra internette bir üne sahip olmaz lazım ama bendeki davetiye ile direk kayıt olabiliyorsn

Credits
0
Rating - 0%
hocam r10 sitesi, internetten her türlü alışverişin yapıldığı bir para kazanma sitesi,
kayıt olmak icin normalde bircok website sahibi olman lazım, sonra internette bir üne sahip olmaz lazım ama bendeki davetiye ile direk kayıt olabiliyorsn

Credits
0
Rating - 0%
kaç para peki
hocam heryerden bakın genelde 400-500 tl istenir
Nedeni; sizin ordan yapacağınız herşeyden ben sorumluyum cünkü ben sizi davet ettim,
onun icin fiyatı : 150 Tl olarak düşünüyorum ama varsa teklifiniz beklerm

Credits
0
Rating - 0%
hocam heryerden bakın genelde 400-500 tl istenir
Nedeni; sizin ordan yapacağınız herşeyden ben sorumluyum cünkü ben sizi davet ettim,
onun icin fiyatı : 150 Tl olarak düşünüyorum ama varsa teklifiniz beklerm
bir de son bişiy ! Sen r10 sitesinde neler satilabilir ki ! Bir de sen onu almak için internette un mu yaptin?

Credits
0
Rating - 0%
bir de son bişiy ! Sen r10 sitesinde neler satilabilir ki ! Bir de sen onu almak için internette un mu yaptin?
hocam r10 da bircok ticaretim var tanınmışım yani 2 yıllık hesabım, ve hala oradan birşeyler alıp satabiliyorum, bende bir arkadaşın daveti ile geldim ama 2 yıllığım, profilimde de mevcut zaten yaptıgım işler cok güzel fiyatlar alıyorm

Credits
0
Rating - 0%
hocam r10 da bircok ticaretim var tanınmışım yani 2 yıllık hesabım, ve hala oradan birşeyler alıp satabiliyorum, bende bir arkadaşın daveti ile geldim ama 2 yıllığım, profilimde de mevcut zaten yaptıgım işler cok güzel fiyatlar alıyorm
Su an kac davetiyen var

Users who are viewing this thread