Reffkok Detected (1 Viewer)

HardLaz

Lazi Bere
Credits
1
Rating - 0%
kardeş pc ye petya fidye exploit yüklemişsin de amk askdohgfp live olarak Linux çalıştırınca dosyalarımı görebiliyorum bios a erişim var usb kabul ediyor format atabiliyorum amk sen nasıl bir malsın sağdan soldan topladığın silent exploit fidye exploit ile icraat yaptım diye ortada geziniyosun :D psadofewtkhr delirttin beni şişko ben sana sadece Skype dan adresini istedim adresini atsan zaten yanına gelicem o zaman lise kaça veya kaç yaşında olduğumu görücektin. lise 1. e gidiyor demişsin 2014 deki e okul verilerim üstüne amk wfergfgsdo tc kimlik bilgilerim zaten orospu olmuş kameram sikim herşeyim heryerde bak Skype ıma da girmişsin ordan arkadaşlarıma gönderdiğim eski mesajlara bak att arkadaşlarıma göt deliğimin fotosunu atmıştım asokfdghfo kardeş baksana bağsur mu olmuşum diye sonra sikimi attığım duş alırken foto attığım bi kaç kız var onları paylaşsaydın keşke de belki bi kaç kız kaldırırdık hayırlı bir işe sebep olurdun amk tc kimlik paylaşmak ne oapskdfgth sen kabiliyetsiz bir salağın tekisin kardeş :D bir sikten anladığın yok yemin ediyorum rat dan bir gram anlıyorsan ne olayım oıasdfmdhgıo adama güncel fudlu diye veriyosun version a bakıyorum exploit in 2015 2016 ya ait exploit ve freeleşmiş artık axones e gidip bakabilirsin veya nulled to ya. fud bilmiyorsun onu anladık da niye gidip elaleme silent exploit yapıyorum diyorsun aq şimdi bide benim paravan siteleri reffkok detected diye paylaşmışsın deliriyorum evde owkdafsopdfkh yine çıldırttın beni şişko asodkfgpoh senden aldığım parayı çatur çutur siktim öldü bu arada bro :D sikimi kıpırdatmadan yine ek gelir oldu :D senden sonra işleri de düzelttim saolsun bi kaç eleman geldi :D parayı kırıyorum teşekkürler god xD

bu arada mec sikeyim skype dan şifremi yollamıştın eski mesajlara skype izin vermiyor görmeme amk yeniden yolla spy şifresini eski skype a

Credits
0
Rating - 0%
hassictir , :D hacked olayina saşirmadim kullandigi tema loglu yada ellerinde whmleri olabilir diye düşünüyorum ama e - okul :D olayi skip at 'miş.

R

Reffkok

1 hafta sonra seni hataydaki evinde karım yapacağım.

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
mec pant cebimi sen tutucaksın birlikte oturacaksınız o kazığa.
sakin ol reff sen böyle şeyleri takan biri değildin ama tc kimlik felan olaya renk katmış biraz :d

Credits
1
Rating - 0%
illa yorum mu yazmak lazım amk

R

Reffkok

Heyklog lamerine bak hedef hackliyor :D Lan olm iki yanımızda gezdin racon mu oldun Sen bunu unutma ddos atan 03lü veletten başka birşey değilsin
olm ne hedef hacklemesi la nqweogrhtırjkowegrptr

Users who are viewing this thread