Sahte Dekont!!! (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
agalar son zamanlarda bu meşhur oldu bu arada artık tokatçı değilim fşksdjgh işlem alabilirsiniz bana biri yazdı 2*fa kıran script için tamam dedim skgjşlkfsdjg esc tutalım dedim ben para vermem dedi zaten boş iş fln dedi bende okey dedim 200 atarsın dedim oke dedi sonra 200 daha atarsın işlem tamam dedim bu yarım akıllı sahte dekont yapıp attı şfkdsjlşk orospu olmuş artık ar1646409871419.pngkadaşlar ücret gelmeden dekonta bakarak işlem yapmayın!

Attachments

• dekont0+.pdf
    61.3 KB · Views: 52
Credits
1,075
Rating - 100%
Tokatlarsam en adı şerefsizim zaten bidaha dolandiricilik yaparsam İbrahim abi beni süresiz banliycak kalıcı olarak

Credits
0
Rating - 0%
Forumda zaten ESC Yetkilisi bulunmakta. Böyle bir şeyin tekrarında uzaklaştırılırsınız.
skulz cane bişey sorcam ama yanlış anlama sen bu orospu evlatlarına naptın amk küçük I yaparak lfkjhsdklj skullzx yapıyorlar isimlerini sa kardeşim adminim benş ikfjdlşhgndlk

Credits
5
Rating - 0%
agalar son zamanlarda bu meşhur oldu bu arada artık tokatçı değilim fşksdjgh işlem alabilirsiniz bana biri yazdı 2*fa kıran script için tamam dedim skgjşlkfsdjg esc tutalım dedim ben para vermem dedi zaten boş iş fln dedi bende okey dedim 200 atarsın dedim oke dedi sonra 200 daha atarsın işlem tamam dedim bu yarım akıllı sahte dekont yapıp attı şfkdsjlşk orospu olmuş artık arView attachment 30792kadaşlar ücret gelmeden dekonta bakarak işlem yapmayın!
bklm

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
skulz cane bişey sorcam ama yanlış anlama sen bu orospu evlatlarına naptın amk küçük I yaparak lfkjhsdklj skullzx yapıyorlar isimlerini sa kardeşim adminim benş ikfjdlşhgndlk
Yıllardır dedelerimiz der; Meyve veren ağaç, taşlanır.. Teker teker hepsini buluyoruz, imha ediyoruz elimizden geldiğince. Az kaldı bitecek tümü

Credits
331
Rating - 0%
agalar son zamanlarda bu meşhur oldu bu arada artık tokatçı değilim fşksdjgh işlem alabilirsiniz bana biri yazdı 2*fa kıran script için tamam dedim skgjşlkfsdjg esc tutalım dedim ben para vermem dedi zaten boş iş fln dedi bende okey dedim 200 atarsın dedim oke dedi sonra 200 daha atarsın işlem tamam dedim bu yarım akıllı sahte dekont yapıp attı şfkdsjlşk orospu olmuş artık arView attachment 30792kadaşlar ücret gelmeden dekonta bakarak işlem yapmayın!
f

Users who are viewing this thread