Sanal Kimlik Oluşturma! (gizlilik) (1 Viewer)

6efew 

only business
Credits
2,579
Rating - 82.4%
Bugün Sizlere Siber Güvenlik İçin Kimliğinizi Değiştirme Olayını Anlatacağım.

Siber Güvenlik İçin Kimlik Değiştirme Nedir?

Siber Güvenlik İle Kimlik Değiştirme, Kendinizi Bir Başkası Olarak Göstermektir. Yani Şöyle Anlatayım Sizlere Atıyorum Adınız Hamit Siz Kendinizi Bilgilerinizi Korumak İstiyorsunuz Adınızı Ahmet Olarak Tanıtıyorsunuz. Bugün Burada Nasıl Tamamen Kendimizi Koruruz Bu Konuya Değineceğim.

Nasıl Kendimizi Gizleriz?

Öncelikle Ben Aşağıya Liste Yapıyorum

Dostlarım Hocalarım Bunların Hiç Birisi Gerçek Kimliğim Değil Sadece Oluşturduğum Kimlik. Yani Sizde Bunlara Uyarak Kendinizi Kendiniz Olarak Değilde Başkası Olarak Görebilirsiniz. Şimdi Bunun Yararlarından Bahsedelim.

Ad: Ahmet

Soyad: Delici
Doğum Yeri:Tekirdağ
Doğum Tarihi: 14.07.1994
Yaşadığı Şehir: Antalya
İkamet Ettiği Adres: .. Caddesi .. Mahallesi .. Sokak
Anne Baba Adı:Sevgi Erdal
Abi Abla: 3 Abi 1 Abla
Sevdiği Şeyler: Roman Okumak, Top Oynamak
Sevmediği Şeyler: Patlıcan Yemeği vs...

Bunların Yararları Nelerdir?

Dostlarım Bunların Yararı Pek Yoktur, Yani Sizi Kendinizden Uzak Tutar ve Başkası Olarak Tanınırsınız. Kim İsterki Başka Birisi Olmak Değil mi? Evet Bu Konuyu Okuyan İster. Amacımız Sizi Kötü Göstermek Değil Sadece Kendiniz Olmayın...

Peki Bunların Zararı Nedir Değil mi? İllaki Zararı Olması Zorunda.

Bunun Zararı Kötü Bir şey Yapmanız Durumunda Suç Olur Bunu Herkes Bilir. Ama Şunu Unutmayalım Lütfen Bu Sizi Hırsız, Dolandırıcı ve Sanal Zorba Yapar. Ve Bu Durumda Devreye Yetkili Ekipler Girer Cezanız Olur. Diyorsunuz ki Ben Daha Çocuğum Kim Bana Ceza Yazsın? Asla Öyle Düşünmeyin Çocuk Şube Var ve Sanal Dolandırıcılığın Cezası Ağırdır Unutmayalım Lütfen.

Users who are viewing this thread