Sar250gr vip hesabımın sifresi degisti iznim olmadan sıfırlamak istiyorum eposta hatırlamıyorum (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
12
Rating - 0%
Hesabım şifresi biir tarafından degistii ve eposta hatırlamıyorum vip üyelik ve mesajlar var icinde ne yapmam lazım zaten biodaki noya yazsanız ben cevap vericem
Yardımcı olucak yetkili varmı

Credits
12
Rating - 0%
kim şifre değiştirdi
@sar250gr Nickli hesap şifresini biri tarafından değiştirildi ve şifremi sıfırlıcam eposta hatırlamıyorum içinde o kadar mesaj vardı 1 de vip üyelik vardı o önemli degil mesajlar vardı reis bi yardımcı olurmusun zaten biodaki numara yazsan hesapın benim oldugunu her sekilde kanıtlarım

Castiel 

obsesif kompülsif bozukluk hastası
Credits
5,170
Rating - 100%
@sar250gr Nickli hesap şifresini biri tarafından değiştirildi ve şifremi sıfırlıcam eposta hatırlamıyorum içinde o kadar mesaj vardı 1 de vip üyelik vardı o önemli degil mesajlar vardı reis bi yardımcı olurmusun zaten biodaki numara yazsan hesapın benim oldugunu her sekilde kanıtlarım
tamamda kardeşim hesabı birine vermişsn belliki neden verdin başkasına hesabını

Credits
12
Rating - 0%
eposta var içinde ama eposta hatırlamıyorum fake mail veya gmail ama bende 20 tane gmail var hangisi bilmiyorum kullanıcı adı ile şifre sıfırlama yok hesab şifre degismis giremiyorum hiçbir şekilde şifre eposta lazım oda hangisi bilmiyorum ne yapıcam

N

Nobody

ya birine şifreni kaptırdın ya da kendin değiştirdin şifreni unuttun.
1617885148791.png

de*****@icloud.com mailini kullanarak şifreni sıfırlayabilirsin mail servisi aktif edildi şifren spam kutusuna düşmüş olabilir.

Castiel 

obsesif kompülsif bozukluk hastası
Credits
5,170
Rating - 100%
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread