Satılık lnstagram Mavi Tikli Hesap (1 Viewer)

Credits
1,296
Rating - 0%
Merhaba Satılık Facebook Bağlı lnstagram Rozetli Hesap Satıyorum (Kişisel Rozetli Değil)

Takipçi 46k
2k post var

Şunu belirtmek istiyorum hesap face bağlı ama işi bilen biri varsa satın aldıktan sonra kendine de çekebilir o alıcının bileceği iştir

Fiyat 1500TL

Satış Sadece @SkullZ ' un escliginde yapılacaktır

Telegram; @theiamkinq

Sadece Ciddi Alıcılar Yazsın.

( Sadece Nicki öğrenmek için Yazacaklar Boşa Yazmasın)

Sientov

SOYTARI
Credits
3,724
Rating - 0%
Ahahahah aga insanlar nicke göre hareket edicek ve hesabın aktifliğne göre vericekler 1500 tlyi sıfır aktiflik mavi tiki adamlar napsın garip ama bol satışlar ne diyim

zhugenu

SOYTARI
Credits
2,364
Rating - 0%
Kullanıcı adını paylaşırsan bir tık daha iyi olabilir. Bunun nedeni normal hesaplar gibi adı değişmiyor ve hiç kimse decatlon_india gibi bir isme sahip mavi tikli hesabı satın almayı düşünmez.

Credits
2,089
Rating - 0%
İşletme taklit girebiliriz sürekli çalışabiliriz o parayı anında çıkarabilirsin istersen yaz

Credits
1,296
Rating - 0%
Kullanıcı adını paylaşırsan bir tık daha iyi olabilir. Bunun nedeni normal hesaplar gibi adı değişmiyor ve hiç kimse decatlon_india gibi bir isme sahip mavi tikli hesabı satın almayı düşünmez.
Dostum öyle olunc nick için yazıp boş muhabbet dönüyor 20 kişi yazdıysa 18 i sadece nick için yazıyor ondan

Credits
1,296
Rating - 0%
Dostum ondan değil 20 kişi yazdıysa 18 i sadece nicki öğrenmek için yazıyor boşa zaman kaybı zaman en değerli seydir

Users who are viewing this thread