Selamlar (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
854
Rating - 0%
Merhaba,
Bu sene liseye geçtim ve izban masrafları var. Bizimde fazla durumumuz yok. Hesap satarak para kazanabileceğimi düşünüyorum. Sitesi olup dm basacak adam arayan varsa yazabilir mi? Ayrıca para kazanabileceğim başka bir yöntem varsa yazabilir misiniz?

Credits
469
Rating - 0%
Kanka ** ile para kazanabilirsin ama çok riskli yöntem sakın yapma derim elini yüzüne bulaştırırsın hesap çalmak istiyosanda bende bu işleri yapıyorum yani para var bu işlerde kendi sitemi kurarım sc mi atarım ssl imi çakarım numaramı basarım geçerim işim biter sonrada gider facebookda satarım çaldığım hesapları ben bu işleri ypaıyorum istersen yanımda olabilirsin

Last edited by a moderator:
Credits
854
Rating - 0%
Kanka cc ile para kazanabilirsin ama çok riskli yöntem sakın yapma derim elini yüzüne bulaştırırsın hesap çalmak istiyosanda bende bu işleri yapıyorum yani para var bu işlerde kendi sitemi kurarım sc mi atarım ssl imi çakarım numaramı basarım geçerim işim biter sonrada gider facebookda satarım çaldığım hesapları ben bu işleri ypaıyorum istersen yanımda olabilirsin
ilgin için teşekkür ederim. Özelden sana ulaşabileceğim sosyal medya hesabinı ya da numaranı atar mısın?

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread