Siber İle Çalışan Platformlar (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Herhangi bir olayda bilgilerimizi verebilecek platformlar nedir bildiğiniz
Geçen wmaracinda bylanet botnet hizmeti konusunu açtım sibere vermekle tehdit etiler ben de öyle bir durumda wmaracini uçuracağımı söyledim korktular :D ve 7/24 kendi özel sunucumda barındırdığım vpn ve tor ağıyla geziniyorum yani bir bok yiyemezler
yine de bildiklerinizi yazın oralardan uzak duralım.

Credits
201,695
Rating - 95.2%
kardesim her platform yapar bunu , emin ol yarın senin nikini siberciler istese ip ve üyelik bilgini, bunu temin etmek zorundayız. Bu kanunen zorunlu birşey, sen bizim kardesimiz bile olsan adalet dinlemez, adaletin geldiği yerde herşeyin hükmü sona erer.

Credits
0
Rating - 0%
kardesim her platform yapar bunu , emin ol yarın senin nikini siberciler istese ip ve üyelik bilgini, bunu temin etmek zorundayız. Bu kanunen zorunlu birşey, sen bizim kardesimiz bile olsan adalet dinlemez, adaletin geldiği yerde herşeyin hükmü sona erer.
aynen öyle mecbur seve seve :)

Credits
0
Rating - 0%
Vermezsen diye birşey yok öyle bir ihtimal yok.

Şüpheli profil bilgileri (doğru olmayan ad,soyad - telefon numarası vb) sebebiyle hesabınız askıya alınmıştır. Hesabınız şu an kimlik onayı için bekliyor! Hesabınızın açılması için lütfen en kısa sürede iletişim bölümünden bize TC Kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafını çekip gönderin

bizde salağız zaten kimlik istiyorlar mec bunlar sahtesini de basarlar yakınaçee

Credits
0
Rating - 0%
@Mectruy konulara görüp yorum atamıyorum klavyem kitlenmiş birşey yap yaw :R :D

Users who are viewing this thread