Siber suçtan yakalanan var mı ? (1 Viewer)

Credits
3,049
Rating - 0%
Selam Spyhackerz,

Siber suçtan dolayı yakalananlar var mı, varsa hikayelerinizi okumak isteyen birçok üye olduğundan eminim, paylaşabilir misiniz ?
knka ben kişisel verileri ele geçirmekten yargılandım 3 dava vardı 2 sinden beraat ettim 1 tanesi kaldı hiç bulaşma

Credits
1,339
Rating - 0%
knka ben kişisel verileri ele geçirmekten yargılandım 3 dava vardı 2 sinden beraat ettim 1 tanesi kaldı hiç bulaşma
Geçmiş olsun reis olayı anlatmak ister misin yoksa kalsın mı ? Bulaşmıyorum, bulaşmamaya özen gösteriyorum.

Credits
370
Rating - 0%
Ben yakalandım
Bundan 3 yıl önce Darbetürk adlı forma da mod görevi yapıyordum’ bir ticaret için esc işlemi gerçekleştiriyorduk o sorada kızlarla dışarda arabayla gezdiğim için pek umursamadım demeyim de boşluğuma denk geldi diyelim, her neyse işlem için adam beni telegrama çağırdı, telegram a girdik adam çok fazla konuşuyordu orda işkillendim zaten adam polis miş ben farkında değilim tabi sonra ticareti istemedi adam anlaşıldı konu kapatıldı, 3 gün sonra saat gecenin 4’nde eve geldim üstümü değiştim tam duş alacaktım apartmanın tüm zilleri çalmaya başladı bende kafamı camdan çıkarıp napıyosun amk çocuğu diye bağırdım kapıyı açtım ayak sesleri duyuyordum kalabalık şekilde kapıya 2 sivil polis 4 üniformalı polis geldi sanki benim yüz şeklimi önceden görmüşler gibi tanıyıp direk arkamdaki dolaba yapıştırdılar zaten üstümde sadece boxer var olayı hala anlamaya çalışıyorum, adamlar odalara dağıldı teknolojik aletleri aldı 3 telefon 8 usb bellek 5 hard disk 2 Bilgisayar benide alıp emniyet genel müdürlüğü ne götürdüler

Uzun oldu o yüzden diğer detayları kestim
Ama sizlere şunu diyim o sorgu odası öyle bir şey ki çocukluğum gözümün önünden film şeridi gibi geçti

Credits
1,339
Rating - 0%
@Berkeie reis çok geçmiş olsun, detayları da anlatsaydın çok merak ettim sonra foruma ne oldu sorgu odasında neden korktun vs. ve seni nasıl bulabildiler.

Shilon 

Kahramanların hikayeleri mutlu sonla bitmez .
Credits
2,532
Rating - 100%
Bu forumda takılan insanlar daha diğer illegal forumlarda ne dönüyor haberleri yok burdan o kadar sağlam bir hikaye çıkacağını düşünmüyorum ama ortağımı HTS kayıtlardından yakaladılar 10 saniyelik bir paket gönderiminden bam ters kelepçe

Credits
1,114
Rating - 0%
@Berkeie reis çok geçmiş olsun, detayları da anlatsaydın çok merak ettim sonra foruma ne oldu sorgu odasında neden korktun vs. ve seni nasıl bulabildiler.
Niye bukadar merak ediyorsun ? ddosmu atacaksın bir yerlere :)

Credits
7,157
Rating - 100%
2019’da darbeturkde bi tane orospu evladına phish1ng scripti satacaktım, her şey anlaşıldı ticaret bildirimi konusu açıldı.

ICQ’ya geçtik bana cepbank ile göndereceğini söyledi, o zamanlar çocuktum Fazla ayık değildik.

Okuldan çıkıp ATM ye gittim, cepbank ile ödeme alacaktım, ücret de komik bir rakamdı 300₺. :D

O sırada 2 tane sivil siber polisi beni tuttu,

Telefonumda arama yerine girerek bir kod yazdı ve telefon numaram gözüktüğünde telsiz ile “tamamdır aldık” dedi ve beni ekip arabasına bindirdiler beyaz fiorino diye hatırlıyorum, genelde sivil polisler bu tip ticari araçlara binerler. Arabada telefonumu incelerkenICQ uygulamasını gördü ve “oooo ICQ da var” dedi. Ben orada yarragi yedim mesajını aldım.

Çocuk şubede beni alt katta geçici olarak bir yere kilitlediler, ve benden ailemin numarasını istediler. Sonra aileye teslim ettiler.

O günden sonra ailem bana hiç güvenmedi, ve ben 1 hafta boyunca full şoktaydim.

1 yıl ne telefon ne bilgisayar dogru düzgün elime geçebildi. Daha sonra bir gün ortamlarda takılırken, bir haber geldi ve bu orospu cocugunun eski bir dusmanim olduğunu, e-posta ile EGM’ye sahte delil sunarak ve benim hangi ATM’ye gittiğimi sosyal mühendislikle öğrendiğinden tam konum tespiti ile beni paket ettirmiş.

O gün bugündür ICQ ve darbetr gibi cc, illegal olan çoğu şeyden uzağım.

Vesselam.

Credits
175
Rating - 0%
2019’da darbeturkde bi tane orospu evladına phish1ng scripti satacaktım, her şey anlaşıldı ticaret bildirimi konusu açıldı.

ICQ’ya geçtik bana cepbank ile göndereceğini söyledi, o zamanlar çocuktum Fazla ayık değildik.

Okuldan çıkıp ATM ye gittim, cepbank ile ödeme alacaktım, ücret de komik bir rakamdı 300₺. :D

O sırada 2 tane sivil siber polisi beni tuttu,

Telefonumda arama yerine girerek bir kod yazdı ve telefon numaram gözüktüğünde telsiz ile “tamamdır aldık” dedi ve beni ekip arabasına bindirdiler beyaz fiorino diye hatırlıyorum, genelde sivil polisler bu tip ticari araçlara binerler. Arabada telefonumu incelerkenICQ uygulamasını gördü ve “oooo ICQ da var” dedi. Ben orada yarragi yedim mesajını aldım.

Çocuk şubede beni alt katta geçici olarak bir yere kilitlediler, ve benden ailemin numarasını istediler. Sonra aileye teslim ettiler.

O günden sonra ailem bana hiç güvenmedi, ve ben 1 hafta boyunca full şoktaydim.

1 yıl ne telefon ne bilgisayar dogru düzgün elime geçebildi. Daha sonra bir gün ortamlarda takılırken, bir haber geldi ve bu orospu cocugunun eski bir dusmanim olduğunu, e-posta ile EGM’ye sahte delil sunarak ve benim hangi ATM’ye gittiğimi sosyal mühendislikle öğrendiğinden tam konum tespiti ile beni paket ettirmiş.

O gün bugündür ICQ ve darbetr gibi cc, illegal olan çoğu şeyden uzağım.

Vesselam.
WQGFMQWEGFKQWEGJKQWEGJKQKWEGKASİGFÇKAŞLGKŞLASGF

Credits
175
Rating - 0%
Yıl 2021 O zamanlar korona ayı cepte beş kuruş yok illegal platform discord geziyoruz o zamanda hayvan gibi rata cıkıyoruz fresh datalar var elimde bende dedim bu parayı nasıl nakite çevirebilirim bir tane enayi buldum bunun arkadası diyarbakırda eşya mobilya dükkanı var başladım 10 tane ürün 1000 lira o zamanda trendyoldaki 100 tllik ürünler 3d ye atmıyordu vesellam tüm paraları eth ile alıyordum başladık adamla iş yapmaya adam tabi illegal oldugunu bilmiyor 2 ay 3 ay gecti bu adamı aradılar gel ifadeye zaten acık hat kullanıyordum o yüzden bi problem olmadı sonrasında ben bunla ilişkiyi kestim acık hattı kırdım attım cebimde 20 bin tl cash var gittim bilgisayar macbook cektim telefon cektim herşey cektim 8 ay sonra beni 155 arıyor gel ifadeye diye orda sıctıgımı anladım meğersem ben o beni o adamla tanıştıran cocuka zamanında paparadan 60 lira yollamışım haberim yok gittim ifade verdim karşısına aldı dedi bak bu senin paparan mı evet dedim dedi bu kağıdı oku boyle birini tanıyormusun yok dedim ben sanayide evde bilgisayar yok calısıyorum gibi yalanlar attım halen incelemede o parayı attıgım cocuğu tanımadığımı soyledim ifade kağıdımı verdi cıktım

Serkan 

👉👌👉👌👉👌👉💦
Credits
7,628
Rating - 100%
Bir tarihte Eşim sabah dogum yapacak geceden uyumadık ikimizde sabaha kadar sohbet muhabbet ettik sabah oldu doguma gittik işte hastanın refakatçi olarak kimlik bilgilerimi verdim cart curt tabi bizde o illegaldeyiz illegal kovaliyoruz doğum oldu çocuğumu çok şükür kucağıma aldim , benim sahsi ikametim annem ile babamın yaşadığı evde kayıtlı eşimin de ikameti eski oturduğumuz evde, sonra siber suclar o gun 25 kisiye eş zamanlı baskin atiyor sabah 7 de tabi eşimin ikameti oldugu bizim eski eve baskın atıyorlar evde kimse yaşamadığı icin zili çalıyor acmior kimse kapıyı kırıyorlar iceri giriyorlar tabi benim daha hic bir seyden haberim aksam saat 6 oldu ben dedim eve gideyim biraz uyuyim anne dedim siz buradasınız zaten gitmedim üşendim refakatçi koltuğunda uyuyordum 2 tane adam beni kaldırdı işte eşim var kaynanam annem arkadaşlarımız ziyarete gelenlr beni oda kapısının onune çıkardılar senmisin benim kimligini ver sakin ol 2_3 gun gözaltına olacaksın telefonunu ver verdim tabi o sirada polislere diyorum abi kurban oliyim eşim doğum yapmış başında kimse yok rapor alalim 3-4 gün sonra ben gelirim taahhüt verdir savcılıktan yok hastaneye gittik rapor sonra siber suçlara 2 saat oturduk boş boş telefon sifremi istediler incelemeye aldılar ama icinden neler neler cikti cc data hariç herşey var oyle soyliyim tabi orda amir vardi ifademi o alıyordu seni şu kişi kişi bu işi yapmakla sikayet etti bize kişide benim eski ortağım ben dedim avukat istiyorum öyle vercem ifademi kendi avukatimi arattirdim geldi avukat tassakli adamın işi Bizim dosyalara bakıyor hep anlatti alakam olmadigini ve delilleride ortagimin bana yolladigini ve onlari yarın bir gun boyle bisey olursa niye kayıtlı tuttugunu soyle dedi (not : telefonumdaki whatsap mesajlarını yakalayamadilar çünkü hattım arkadaşımın adinaydi beni aldiklarinda eşime bişey söylemem lazım dedim gittim eşime dedimki ahmeti ara yedek sim çıkarıp whatsapp kursun , ki benim telefondan whatsap iptal olsun ) ifademi verdim 4 gun goz altında kaldim 22 kişiyle sigara icirmiyolar sabah ceyrek kesilmis ekmek recel meyvesuyu oglen tas gibi olmuş kasarli pide aksam kaya gibi doner mahkeme gunu geldi hepimiz mahkemeye çıktık avukat hakime biraz agla dedi hakime drdim benim eşim doğum yaptı ben çocuğumu goremedim ben sigortalı calisanim boyle islerle alakam yok felan derken hakim çocuğumun olduğunu hastaneden alindigimi ifademe ekledi o an cok rahatladım ve denetimli serbestlik alarak kurtulmustum ondan sonra şahsi adıma dair olan hic bir şeyle iş yapmadım yapmam sizde yapmayın ebenizi sikerler ben oğlumun şansına götu yırttım

Users who are viewing this thread