Şikayet (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
20,038
Rating - 100%

@Mehmet den oto wp satın aldım scripti teslim etti, ödememi yaptım dekont bulunmakta script ücretsiz bi scriptti sadece index ve kelimeleri değişti 90 liraya verdi scripti. Scriptte hata vardı çok yavaş topluyordu 2017 hesaptan bile 10 tane numara topluyordu iade istedim 70 versen yeter dedim kullandığım için kaybol deyip engelledi mesajlara ulaşamıyorum telegramdan konuştum telegramda böyle bi özellik oldugunu bilmiyordum @x0x0 @Castiel.​

Credits
43,826
Rating - 0%
1. Otoda gösterge paneli yok yavaş topladığını söylemedin bile.
2. Olarak bir markete gidip ürün aldıktan sonra ürünü iade etmeden paranı geri bile alamazsın ki burası sanal alem burada ürünü iade de edemezsin.
3. Instagram'dan ekran görüntüsü atmıştım zaten otonun, sslerde bahsettiğim gibi bu kadar kurmayı bilmediğin için alıyorsan bir sürü oto kurma videosu var YouTube'de herhangi birini izleyip kurabilirdin.
4. Bana herhangi bi para teslim edilmedi, ödemeyi sanal kart ile yaptı ben de parayı yemeksepeti'ne çekip akşam ve sabah pizza yedim :D

Konuyla ilgili ssler;

Yetkilileri konuya bekliyorum.
@Castiel @Code Red @x0x0

Credits
43,826
Rating - 0%
o yuzden konuya foto atamadım
Her türlü fotoğrafı attım konuya bu kadar boş kafalı olma, birini tokatlayacak olsam burada birkaç insanla ticaretim oldu hepsinde de bütçe seninkinden iyidi tokatlayacak olsam onları tokatlardım.

telegramdan asla alışveriş yapma adam tokatı atıyor sohbeti silip engellıyor
Kim olduğumu bile bilmeden, ticaret yaptığım insanla aramda geçen muhabbeti bilmeden birine tokatçı demen çok saçma.

Recepp

SOYTARI
Credits
5,283
Rating - 100%
Her türlü fotoğrafı attım konuya bu kadar boş kafalı olma, birini tokatlayacak olsam burada birkaç insanla ticaretim oldu hepsinde de bütçe seninkinden iyidi tokatlayacak olsam onları tokatlardım.

Kim olduğumu bile bilmeden, ticaret yaptığım insanla aramda geçen muhabbeti bilmeden birine tokatçı demen çok saçma.
Dostum ben sana tokatcı demedım, Telegramda cogu kişi böyel yapıyor lafımı yalnış anladın.

Credits
8,954
Rating - 0%
1. Otoda gösterge paneli yok yavaş topladığını söylemedin bile.
2. Olarak bir markete gidip ürün aldıktan sonra ürünü iade etmeden paranı geri bile alamazsın ki burası sanal alem burada ürünü iade de edemezsin.
3. Instagram'dan ekran görüntüsü atmıştım zaten otonun, sslerde bahsettiğim gibi bu kadar kurmayı bilmediğin için alıyorsan bir sürü oto kurma videosu var YouTube'de herhangi birini izleyip kurabilirdin.
4. Bana herhangi bi para teslim edilmedi, ödemeyi sanal kart ile yaptı ben de parayı yemeksepeti'ne çekip akşam ve sabah pizza yedim :D

Konuyla ilgili ssler;

Yetkilileri konuya bekliyorum.
@Castiel @Code Red @x0x0
bensiz pizza he öyle olsun

Credits
28,327
Rating - 0%
Görsellerde belirttiği gibi üye sonuçta bir script vermiş, verdiği scriptin fiyatını önceden belirlemişsiniz.

Ve konuşmanızda "warez" veya bilinen bir script gibi tanım geçmiyor. Sonuç olarak scriptin fiyatını şikayet ediyorsun sanırsam.

Üye önceden belirtmiş ürünün fiyatını, sende fiyatı bilerek satın almışsın.

Script ile ilgili sorunlarını yanıtlamaya çalışmış genellikle.

Şikayet oluşturabilecek bir şey yok gözüküyor.

+Kilit.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread