Şikayetçiyim iade istemiyorum gereken yapılsın yeter (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
14,535
Rating - 100%
Selamın aleyküm kankalarım @Rootrewan bu arkadaştan şikayetçiyim 30 tl’sinde değilim iade’de istemiyorum banlansın yeter canva almak için buna yazdım 20 tl dedi 30 tl para attım sonradan aklıma geldi ki benim öğrenci hesabım vardı neyse o gün para sende kalsın yazdım ertesi gününe tanıdığım birisi yazdı canva pre varmı diye bende hazır para atmışım boşa gitmesin çocuğa yazdım mail adresini attım buna al kanka diye oda fiyat verdi ben dün ödediğimi belirttim yok her mail başına alınıyormuş İŞİ YAPAN’da kendisi değil aracıymış neyse o zaman ilk verdiğim maile yap o zaman o maili adama veririm dedim mesajıma görüldü attı atttı telegrama’da girmiyor 30 tl’yi istemiyorum bu kadar küçük paraya tokat attıysa herkese tokat atar bu
ADMİNLER DIŞINDA KİMSE BOŞ BELEŞ YAZMASIN

Attachments

• F91A911D-0CD8-4226-8A11-6A4BE57CED42.png
    F91A911D-0CD8-4226-8A11-6A4BE57CED42.png
    1.9 MB · Views: 35
  • 41C4708F-653A-4FFD-BAEF-F23985FD7726.png
    41C4708F-653A-4FFD-BAEF-F23985FD7726.png
    1.8 MB · Views: 35

Kartuş

Nau nau
Credits
6,840
Rating - 100%
Öncelikle selamın aleyküm kendisine dediğim gibi maili at dedim işlem yapılacak dedim ama kendisi sonradan para kalsın işlem yapılmasın dedi iyi bende tamam dedim ondan sonraki gün başka mail atıp ona yapmamı istedi benim cakistivim kişiler ise her maile ayrı para alyor bu benlik bişi değil onu da ona söyledim para iadesi isteseydi para kalmasın deseydi seve seve iade yapardım neyse arkadaş mağdur kalmasın @Rootrewan hesabına yazsın kednu cebimden veririm parayı sıkıntı yok veririz premiumu yeterki mağdur olmasınlar bide yanlış anlaşılmaya girilmiş
Tg : @Rootrewan

Credits
14,535
Rating - 100%
Öncelikle selamın aleyküm kendisine dediğim gibi maili at dedim işlem yapılacak dedim ama kendisi sonradan para kalsın işlem yapılmasın dedi iyi bende tamam dedim ondan sonraki gün başka mail atıp ona yapmamı istedi benim cakistivim kişiler ise her maile ayrı para alyor bu benlik bişi değil onu da ona söyledim para iadesi isteseydi para kalmasın deseydi seve seve iade yapardım neyse arkadaş mağdur kalmasın @Rootrewan hesabına yazsın kednu cebimden veririm parayı sıkıntı yok veririz premiumu yeterki mağdur olmasınlar bide yanlış anlaşılmaya girilmiş
Tg : @Rootrewan
Niyetim parayı istemej olsaydı parayı zaten söyler isterdim kankam telegramdan mesajlarıma görüldü atıyorsun son mesajıma bakmamışsın bile

Kartuş

Nau nau
Credits
6,840
Rating - 100%
Niyetim parayı istemej olsaydı parayı zaten söyler isterdim kankam telegramdan mesajlarıma görüldü atıyorsun son mesajıma bakmamışsın bile
Kankim sana dedim evde değilm tatildeyim diye isteyerek olan bir durum yok benim çalıştığım kişiler öyle diyor yani ne yapabilirim tg deb yaz mağdur kalma kendi cebimden hallederim at tg den maili

Credits
14,535
Rating - 100%
Arkadaşlar arkadaş şehir dışında olduğu için belirtmeyi unutmuş telefonu tam çekmediği için işlem biraz aksamış iletişim kopukluğu olduğundan dolayı böyle bir sorun ortaya çıktı kendisi işimi gördü adı lekelenmesin iyi bir arkadaş

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread