site hackleyemiyorum (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
selamün aleyküm beyler
site hackliyemiyorum aslında teoride biliyorum da pratikte sıkıntı çıkıyor.
wp brute yapıyorum bi tek o oluyor
ne zaman sqli denesem hep ölü dorklar oluyor ve sıkıntı çıkarıyor.
hedef site deniyorum en fazla 1 site hackledim bu yolla.

bakıyorum sizlere güzel icraatlar yapıyorsunuz
nasıl yapıyorsunuz? yardım edebilir misiniz?

Last edited:
Credits
33
Rating - 0%
Gerçek anlamda SQL bilsen hackleyemeyeceğin site olmaz. Wordpress 4.7.x sürümlerine kadar SQL açığı var sen düşün artık gerisini. Sadece birazcık daha sabır. Kendini geliştirmeye devam et...

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Gerçek anlamda SQL bilsen hackleyemeyeceğin site olmaz. Wordpress 4.7.x sürümlerine kadar SQL açığı var sen düşün artık gerisini. Sadece birazcık daha sabır. Kendini geliştirmeye devam et...
aynen zaten sql bilen hackin babası oluyor wordpress'de sql var ama herkes brute yapıyor çeeçeeçee
nasıl bir mantık bu ?

Credits
0
Rating - 0%
bak biladelim :D
sql
xss
rfı
lfı
iss
xpath
php sürümündeki açıklar
sunucu üzerindeki eklentiler ve kernel
uzaktan kod çalıştırma
xsrf
csrf
bu açıklardaan herhangi biriyle shell yükledikten sonra shell komutları ile ssh bağlanıp rootluyorsun :DD
ondan sonra index kodlarını yapıştır gitsin aq :(
ha hedef site hacklenemiyorsa
admin paneline sağlam wordlist ile saldır
sm çek shell yedirt :D

baktın hiç biri olmuyor sunucuda site yok
hosting firmasına cpanel şifremi unutum vs deyip sm ile cpaneli al bas indexi gitsin
ya da hedef sunucudan bir site al shell yükle dizinleri bypassla :D
baktın o da olmadı keylogger fud layıp adminin ağzına yedri ittin
baktın o da olmadı ayt yi çağır zaten 7/24 nöbetteler

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Boş konuşmayı ne zaman bırakacaksın heykur?
aslında boş yapan ben değilim sende değilsin fakat ortada bir boş yapan var ve WordPress'de sql açığı olduğunu söylüyor

WordPress'de SQL açığı olmaz fakat bazı istisna durumlarda örneğin 'Doğrulanmamış' Tema ve Pluginlerde CSRF veya SQL açığı olması ihtimali azda olsa vardır ve bu açıklarnan senin bir wordpress site hackleyeceğin anlamına gelmez sadece bazı önemli bilgiler bulabilirsin

Credits
0
Rating - 0%
Bak webhackte nirvana yapmış biri olarak söylüyorum tamamen gereksiz amaçsız bir şey genelde ergenlerin, çoluk çucuğun yaptıkları ezber işleri. Arada bir zevk olsun diye israil yada dış düşman ülkelerin siteleri hobi olarak hackleyebilirsin o ayrı bir konu. Ama durduk yere Türk sitelerine index atan gerizekalı mal herifler gibi olacağım diyorsan hiç girme bu işe. Onlar zaten ellerine server geçmedikleri için beceriksiz oldukları için sırf gösteriş olsun diye kendilerini bir b*k olarak görmek veya göstermek için bunu yapıyorlar. (Neyse içim doluydu biraz burdan yazdım :D).

Şimdi gelelim işin pratiğine sana burdan yok lfi,yok rfi falan filan öğren demicem. Bu iş tamamen akılla bitiyor ezber gitme yani o an doğaçlama yapman gerekli. Bunun için piyasadaki Pentesting lab ortamlarını indir ve seviye birden başla öyle sonuna kadar git. Takıldığın yerde internettten araştır bul amaç zaten işin mantığını anlamak. Ve kali linux toollarını kesin öğren bu seni çok farklı bakış açılarına yönlendirecektir bunu kesinlikle yap. Bu ikisi şuanlık kafi gerisi zaten sen bunlara başlayınca gelecektir.

Buradan : DVWA Pentesting lab ortamını indir kur.
Buradan : bWAPP ortamını indir kur. (Bundan başla)

B

BlackDewil

Bak webhackte nirvana yapmış biri olarak söylüyorum tamamen gereksiz amaçsız bir şey genelde ergenlerin, çoluk çucuğun yaptıkları ezber işleri. Arada bir zevk olsun diye israil yada dış düşman ülkelerin siteleri hobi olarak hackleyebilirsin o ayrı bir konu. Ama durduk yere Türk sitelerine index atan gerizekalı mal herifler gibi olacağım diyorsan hiç girme bu işe. Onlar zaten ellerine server geçmedikleri için beceriksiz oldukları için sırf gösteriş olsun diye kendilerini bir b*k olarak görmek veya göstermek için bunu yapıyorlar. (Neyse içim doluydu biraz burdan yazdım :D).

Şimdi gelelim işin pratiğine sana burdan yok lfi,yok rfi falan filan öğren demicem. Bu iş tamamen akılla bitiyor ezber gitme yani o an doğaçlama yapman gerekli. Bunun için piyasadaki Pentesting lab ortamlarını indir ve seviye birden başla öyle sonuna kadar git. Takıldığın yerde internettten araştır bul amaç zaten işin mantığını anlamak. Ve kali linux toollarını kesin öğren bu seni çok farklı bakış açılarına yönlendirecektir bunu kesinlikle yap. Bu ikisi şuanlık kafi gerisi zaten sen bunlara başlayınca gelecektir.

: DVWA Pentesting lab ortamını indir kur.
: bWAPP ortamını indir kur. (Bundan başla)
Web hekte Nirvana yapan birisin yazilim ogren demiyon kali toollari ogren diyon. Anladim!

A

Anarchosa

Adam bir soru sormuş dalga geçenler bi taraftan, tartışanlar bi taraftan, ego kasanlar ayrı bi taraftan iyice çorba olmuş konu

Kilit

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread