Site hakkında. (1 Viewer)

Credits
2,204
Rating - 100%
öncelikle merhaba arkadaşlar ben ileggal<host> aldım domaini bağladım ssl bağlantısını kurdum scriptlerini kurdum hiç sıkıntı olmuyordu bilgisayarda filan ssl yani bağlantı gücenli diyor ama telefonda ise yanıltıcı site diyor. yani anlamadım ne yapabilirim...1

Credits
302
Rating - 0%
pc de yanıltıcı yiyen sitleri sürekli geç demişsindir telefonda ilk kez giriyorsan yemiştir veya scyi değiştir

Credits
2,204
Rating - 100%
pardon arkadaşlar bilgisayardada aynı hatayı veriyor ne yapabilirim bilmiyorum yeni domain çekiyorum mesela yine site yanıltıcı veriyor redpage

mqx

Credits
785
Rating - 0%
öncelikle merhaba arkadaşlar ben ileggal<host> aldım domaini bağladım ssl bağlantısını kurdum scriptlerini kurdum hiç sıkıntı olmuyordu bilgisayarda filan ssl yani bağlantı gücenli diyor ama telefonda ise yanıltıcı site diyor. yani anlamadım ne yapabilirim...1
aynısını yasadım ama yanıltıcı kaldırmak cok basit. siteye bakim veya kisisel site scsi yukle hatali phishing formuna gir 5 vpn ile orayi doldur. 4-5 saate yanıltıcı geciyor eger sslyi cektiysen. bu arada sitede hala yanıltıcı var

Credits
2,204
Rating - 100%
aynısını yasadım ama yanıltıcı kaldırmak cok basit. siteye bakim veya kisisel site scsi yukle hatali ***unacceptable content** formuna gir 5 vpn ile orayi doldur. 4-5 saate yanıltıcı geciyor eger sslyi cektiysen. bu arada sitede hala yanıltıcı var
anlamadım

Credits
0
Rating - 0%
paran varsa gel 50 tlye plesk vereyim

Users who are viewing this thread