Sitemize yapılan ddoslar (1 Viewer)

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Yav siktir edin amk adam gibi foruma giremiyoruz .Tam gelişmek üzereyken yapılcak iş mi bu

Credits
0
Rating - 0%
hackerxxLpro was here ! uydu bağlantılarını çakıştırararak saldırıyı beyaz saraya yönlendirdim. bu şekilde daha fazla medyanın oyucağı olurlar. Tehlike geçti. Hatırlatıyorum hackrxxLpro was here !

Credits
0
Rating - 0%
Ebet ayt den son karar artik bize su savaşı açıyorlarmış. :D az önce merkur abiyi uv ışınlarıyla öldürdüler olay mahalinde yaziyorum kafamiza şeftali yağıyor. Sıpay Bombalaniyor sessiz kalmayin
Ayt derki ;

Siz geceler uyurken biz su tabancamizla ping atardık ve nasaya f12 yapıp index atardikkkk yaaaaaaaaa -Ayt Yönetimi :D :D

Credits
0
Rating - 0%
ben bu ayt yüzünden zamanında :) friwall uzmanı olmuştum x site oluştur yenı linux ayarla sana kale yapayım cloudfram falan boş gelsin o zaman indirsin bakalim eger site saldiri almaya aşladıktan sonra 1 dakıka içinde açilmaz ise gel istediğini de :) 1dakıkalık kapanmada friwall yazılımının güvenlik kalkanının devreye girme süresi :)

FIRTINA

FIЯTINA
Credits
2
Rating - 0%
way anasını kaç gün pc den uzak kaldım ayt uzaydan hacke başlamış :D bende diyorum bu mevsimler niye karışık demekki ayoşların lamoşluğu yüzündenmiş :D hiç güleceğim yoktu yaw :D :D :D

CeKu

︶⋛⋋⊱⋋ ☾★ ⋌⊰⋌⋚︶
Credits
0
Rating - 0%
way anasını kaç gün pc den uzak kaldım ayt uzaydan hacke başlamış :D bende diyorum bu mevsimler niye karışık demekki ayoşların lamoşluğu yüzündenmiş :D hiç güleceğim yoktu yaw :D :D :D
Uzaydan ışgın saldırısı yapıyolar :D

Users who are viewing this thread