Sorun bende mi arkadaşlar bı bakın ? (2 Viewers)

Credits
4,695
Rating - 0%
Demin Instagramda gezinirken Hatay'da yaşayan birinin storysine denk geldim bu şahıs 23-24 yaşlarında ve bir tane kızı enkazdan çıkarmış yani bir nevi kızın hayatını kurtarmış bu çok güzel bir şey evet arkadaşlar bende görünce duygulanmadim değil yani duygulandım yani içimden kendisine helal olsun bile dedim sonra neyse yazıları dikkatlice okuyunca bişey fark ettim ve bunu bir tek ben mı böyle algılıyorum yada gerçekten sorun bende mı yoksa yazılardami bir okuyun bı analiz edin çünkü sorun bendeyse abi adamdan özür dileyecegim şimdi bu şahıs kızı kurtardıktan sonra hem kızı kurtarırken ki anının resmini paylaşıyor süper kahramanimiz sonrada yok elimi tutuşunu yok bana sarılisini unutmayacağım yok bilmem meleksin yok bilmem senin için demir girdi çok acıdı yok bilmem ne arkadaşlar Allah için bir okuyun yorumlarınızı bekliyorum 🙏

Attachments

• Screenshot_2023-02-08-22-13-51-861_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-02-08-22-13-51-861_com.instagram.android.jpg
    983 KB · Views: 37
  • Screenshot_2023-02-08-22-13-54-814_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-02-08-22-13-54-814_com.instagram.android.jpg
    745.7 KB · Views: 36
Credits
4,695
Rating - 0%
Tamam kral sorun bende o zaman demekki benim kendimi sorgulamam gerekiyor ve gönderilerindede işte ben askerliğimi birisi için yaktım gibi ithamlarda bulunmuş ve kral kızla aralarında bir iki yaş fark ya var yada yoktur hani kız küçük olsa tamam dicem kızda yetişkin ve bu kadar şey yazması yaptığı şeyi defalarca story atması gönderilerin de paylaşması resmi atması ne bileyim hepsi iyi niyettendir kral haklısın bizim içimiz fesat

Josef 

Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan.
Credits
9,907
Rating - 100%
Tamam kral sorun bende o zaman demekki benim kendimi sorgulamam gerekiyor ve gönderilerindede işte ben askerliğimi birisi için yaktım gibi ithamlarda bulunmuş ve kral kızla aralarında bir iki yaş fark ya var yada yoktur hani kız küçük olsa tamam dicem kızda yetişkin ve bu kadar şey yazması yaptığı şeyi defalarca story atması gönderilerin de paylaşması resmi atması ne bileyim hepsi iyi niyettendir kral haklısın bizim içimiz fesat
Yok ben senide suçlamıyorum malum ülkenin insanı durumuda kötü ne biliyim herkesten beklerim ama okuduklarıma göre kötü bişey algılamadım

Credits
0
Rating - 0%
Hatay dümdüz oldu bir yerde çok acı Allah yardım etsin. Hatay ve adıyamana en az yardımlar yapılmıştı ilk günler. Askeri Personeli öle tak diye cürüğe çıkaran ordunun ben bilmem neyine.... tabi kanıtlayabilirse başka birime kaydırılıp masa başı görevi verilebilir.

Users who are viewing this thread