sosyal medya panelindeki user ve şifreler (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
merhaba arkadaşlar.öncelikle aranıza yeni katıldım ve birşey sormak istiyorum.instagram da bir panelden kredi satın aldım,ancak satan kişi bilgileri değiştirip,beni engelledi.1000 tl lik bir ödeme yapmıştım ve nerdeyse bütün param buydu. şimdi asıl konuya gelelim ben paneldeki ki,user ve şifreyi nasıl bulabilirim.sayfa kaynağını buluyorum ancak,sonrasında takılıyorum saatlerim geçiyor,kodların arasında geziniyorum ama bulamıyorum.yinede boş. bunun için bir eklenti yada uygulama varmıdır.kusura bakmayın amatörüm,cevaplarsanız sevinirim.

bilmemek değil,öğrenmemek suç :)

Credits
0
Rating - 0%
Ödemeyi banka havalesi ile yaptıysan ve 3 ay geçmediyse savcılığa başvur telefon görüşmelerin de mevcutsa dilekçene ekle bulunmasına faydası olur. Dolandırıcılık Uzlaşmaya tabidir bulunursa paranı ister uzlaşırsın :)

Credits
0
Rating - 0%
Keşke benle tanışmış olsaydın parça parça satardık bir anda 1000tl atılır mı dostum.

Credits
0
Rating - 0%
gerekli başvuru yapıldı.ancak bu süreç içerisinde,bana yapılan bu haksızlığında bir cezası olması gerekir

N

Nobody

gerekli başvuru yapıldı.ancak bu süreç içerisinde,bana yapılan bu haksızlığında bir cezası olması gerekir
hem savcılığa başvuruyorsun hem adamları hackleyelim diyorsun. anlamadım ben seni

A

Anarchosa

İllegal saldırıya illegal şekilde cevap verilmez. Suçsuz iken suçlu durumuna düşersin. Üstelik en son şahsi yardım isteyen birkaç andaval vardı kendileri dolandırıcı çıktı. Birdaha böyle konular açma. Ortada büyük bir suç var. Başsavcılık en doğru olanı yapacaktır
Kilit.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread