Spy Chat Tool Beta versiyonu (1 Viewer)

I

Isko~

Merhaba arkadaslar ,

Biliyorsunuzki burda chat sistemi olmadigi icin kendimi uzun zamandir gelistirmeye calisiyorum ztn, yeni bir tool yazayim dedim.
Spy chat Tool beta versiyonu
Beta olmasinin sebebi daha tam tasarim, ve source gizlememdir :) yakinda guzel birsey gelcek
(admin panel giris sistemini koydum boylece girip son chatleri silebilirim :) )

92mDLk.jpg

Programi ilk actigmizda bize Nickname isticektir , bu chatbox da kullancaginiz nickdir

28JEjq.jpg

Mesaj kutusuna mesajinizi yolladikdan sonra yenile butonuna basarak son yazilanlari gorebilirsiniz
(otomatik refresh 'i full versiyonunda koycagim)

Program viruslu olarak algiliyo fakat algilama sebebi verileri txt ye gonderdigi icin disa aktardigi icin virus olarak tanimlio namisiz , bana guvenen ztn indirir korkmaz ;)

iyi chatler dilerim :)

Attachments

• Spy chat tool.zip
    381.8 KB · Views: 13
E

El-Cewad

Eline sağlık güzel olmuş :)

Beyler admin
user: king
pass: isko

:D

Credits
1,069
Rating - 0%
eline sağlık mübarek :D güzel görünüyor ama görsel açıdan biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum :)

I

Isko~

Program sadece daha deneme gibi birseydir full surumu daha guzel olcaktir :D

Yabgu Fatih Şah 

Kısaca Yeşil
Top Poster Of Month
Credits
14,548
Rating - 100%
Elş
Merhaba arkadaslar ,

Biliyorsunuzki burda chat sistemi olmadigi icin kendimi uzun zamandir gelistirmeye calisiyorum ztn, yeni bir tool yazayim dedim.
Spy chat Tool beta versiyonu
Beta olmasinin sebebi daha tam tasarim, ve source gizlememdir :) yakinda guzel birsey gelcek
(admin panel giris sistemini koydum boylece girip son chatleri silebilirim :) )

92mDLk.jpg

Programi ilk actigmizda bize Nickname isticektir , bu chatbox da kullancaginiz nickdir

28JEjq.jpg

Mesaj kutusuna mesajinizi yolladikdan sonra yenile butonuna basarak son yazilanlari gorebilirsiniz
(otomatik refresh 'i full versiyonunda koycagim)

Program viruslu olarak algiliyo fakat algilama sebebi verileri txt ye gonderdigi icin disa aktardigi icin virus olarak tanimlio namisiz , bana guvenen ztn indirir korkmaz ;)

iyi chatler dilerim :)
nasıl

Users who are viewing this thread