Spyhackerz Formunda Bulunan Açık! (1 Viewer)

Credits
33
Rating - 0%
Merhabalar, foruma yeni katıldığımda bazı bölümlerde bulunan konuları göremiyordum. Nedeninin forum adına iyi şeyler yapan ve kalıcı olan kişilerin artmasını sağlamak olduğunu öğrendim. Aslında güzel bir fikir. Aynı zamanda forumda bulunun tüm linkleri ve açıklamaları, konuyu beğenerek veya konuya cevap yazarak görüyoruz. Ancak forumun ana sayfasında bulunan "Forum İstatistikleri" bölümünde konun üzerine fare ile geldiğimiz de konunun ilk kısımlarını konuyu beğenmeden veya cevaplamadan görebiliyoruz. Forumdaki birçok arkadaşın da linki hemen konun başında paylaştığını varsayarsak baştaki kuralın hiçbir şekilde etkili olmadığını görebiliyoruz. Anlatmak istediğim, ekteki resim gibidir.

OvLg3P.png

Bu konu önceden tartışıldı mı bilmiyorum!

C

Caitlyn

Fotoğrafın benim fotoğrafım olması ayrı bir taktire şayan teşekkürler :D

KocaReis

Bilgili
Credits
0
Rating - 0%
Malesef bu bir açık değil, ayarlardan kapatılabilinecek olan xenforonun sunduğu bir özellik.

Credits
33
Rating - 0%
Böyle kardeşlere yatirim yapalim @Mectruy ilerde mpabbbe gibi değerlenebilir bak @Mr.Ömer instagram xss ile girdi adam
Umarım dalga geçmemişsinizdir :D .
Malesef bu bir açık değil, ayarlardan kapatılabilinecek olan xenforonun sunduğu bir özellik.
Biliyorum hocam. Zaten başlıkta ünlem işareti ile belirtmeye çalıştım. Daha önceden forum scriptlerinin çoğunu denedim.

Credits
33
Rating - 0%
gerçektende kritik bir açıkmış allah göstermesin index yeriz falan
"Aman aman pü pü" Diyen abimiz geldi aklıma. Hocam konun içeriğini her ne kadar ciddi şekilde yazsam da başlıkta zaten komik bir şey olduğunu belirtmek için "!" işaretini kullandım. SEO Uyumlu yazılar yaza yaza dikkat çekici başlık yazmak artık huyum olmuş.
bunu bilerek bıraktık, biraz beynini kullansın diye yeniler. Yani erişimi komple kapatmadık , sadece zorlaştırdık hepsi bu.
"Biraz, beyinlerini kullansınlar." Cümlesinde umarım beni de kastetmemişsinizdir. :D
Teşekkür mü edeyim ne yapayım bilemedim :D

Credits
201,695
Rating - 95.2%
"Aman aman pü pü" Diyen abimiz geldi aklıma. Hocam konun içeriğini her ne kadar ciddi şekilde yazsam da başlıkta zaten komik bir şey olduğunu belirtmek için "!" işaretini kullandım. SEO Uyumlu yazılar yaza yaza dikkat çekici başlık yazmak artık huyum olmuş.

"Biraz, beyinlerini kullansınlar." Cümlesinde umarım beni de kastetmemişsinizdir. :D

Sen kullandığın için sana söylemedim bu lafı.

Credits
100
Rating - 0%
Çok iş görmez birde bu insanlar emek veriyorken 1'like 1 yorum atmak zor deil ( sözüm meclisten dışarı benim gibi konu engeli olanlar misal ben kaç yıl oldu halen rütbe vermediler)

Credits
33
Rating - 0%
Çok iş görmez birde bu insanlar emek veriyorken 1'like 1 yorum atmak zor deil ( sözüm meclisten dışarı benim gibi konu engeli olanlar misal ben kaç yıl oldu halen rütbe vermediler)
Ama eline sağlık dikkatin güzel
Rütbeyi neye göre veriyorlar bilmek lazım. "Foruma hizmet edenlere (foruma katkı vereceklere) yetki verilerecek." Cümlesinde; foruma hizmet etmek, kime göre neye göre. Aynı şekilde foruma katkı vermek, kime göre neye göre.
Bende 2016 yılında felan ilk üye olduğumda böyle bakıyordum içeriklere anılarım depreşti :D
Çoğu zaman işe yaramıyor ama :D .

Users who are viewing this thread