SpyHackerz İnsta Panel? (1 Viewer)

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Başlık yüzünden herkes panel falan var sanacak :D
Konu çok farklı, beyler burada herkes deli gibi panel sitelerine giriyor adım gibi biliyorum. Madem giriyoruz. Sql'leri çekip userleri birleştirelim. Bir websiteden herkese takipçi atalım herkes ihtiyacını giderir. :D
@TolanK1 @WorthLess ne diyosunuz beyler

Credits
0
Rating - 0%
güzel bir sistem oluşturarak dbleri birleştirip milyonlarca useri aynı anda kullanabilirsin :) Buda büyük bir zahmet demek fakat başarili olursan db leri birleştirmeyi bir cati altinda :) işte o zaman fena işler yaparsin bir sql ile :) değiştir değiştir. sat :) tr olursa hazır üyeli sql satişi yapilabilir. :)

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
güzel bir sistem oluşturarak dbleri birleştirip milyonlarca useri aynı anda kullanabilirsin :) Buda büyük bir zahmet demek fakat başarili olursan db leri birleştirmeyi bir cati altinda :) işte o zaman fena işler yaparsin bir sql ile :) değiştir değiştir. sat :) tr olursa hazır üyeli sql satişi yapilabilir. :)

İşte elimde çalışan userli sql yok.

Credits
0
Rating - 0%
Valla vaktim yok olsa siteye makale yazicam :) ama boş zamanda duralım üzerine güzel birşey cıkabilir.

Credits
0
Rating - 0%
Başlık yüzünden herkes panel falan var sanacak :D
Konu çok farklı, beyler burada herkes deli gibi panel sitelerine giriyor adım gibi biliyorum. Madem giriyoruz. Sql'leri çekip userleri birleştirelim. Bir websiteden herkese takipçi atalım herkes ihtiyacını giderir. :D
@TolanK1 @WorthLess ne diyosunuz beyler
Vallahi mantıklı. Yapalım.

Credits
0
Rating - 0%
Ekip olarak ortak operasyon yapip TR'deki bütün userleri çekip site açabiliriz doman+hosting benden :) ama dedigim gibi saglam sunucular saglam siteler cogu vds'de bariniyor saglam sitelerin onun içinde WHM Girmek şart @Mectruy @Darkfeyz @Security :D bunlarin sözünü dinleyin.

Credits
0
Rating - 0%
Ekip olarak ortak operasyon yapip TR'deki bütün userleri çekip site açabiliriz doman+hosting benden :) ama dedigim gibi saglam sunucular saglam siteler cogu vds'de bariniyor saglam sitelerin onun içinde WHM Girmek şart @Mectruy @Darkfeyz @Security :D bunlarin sözünü dinleyin.
E ayarlayalım o zaman ortak Bi operasyon herhangi bir güne. Organize olup tıkır tıkır veritabanlarını indirelim. Bide onları tek çatı altında birleştirelim yada sub açıp her sql i ayrı sublara atalım. Mesela a.spyinsta.com b.spyinsta.com c.spyinsta.com gibisinden

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
beni dinlemeyin sakın :d valla ben yapsak mı yapmasak mı bilmiyom da yaparsak eğer yardım ederim yapmazsak yapmayız.

Users who are viewing this thread