Special SpyHackerz Yine Gazetelerde Emilyano Zapota Sunar 🇹🇷 (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
3,814
Rating - 0%
Merhaba Değerli SpyHackerz Ailesi Yine Gazetelerdeyiz Adımızı Yıldızlara Taşıyacağız Birlikte Operasyon Tamamı İle Hepimizin Eseridir Kimse Yanlız Olduğunu Sanmasın Bu Saldırı Ve Haber Hepimizin Başarısı Ben Burada Oldukça Bu Tarz Şeyler Hep Olacak Elimden Geldiğince Birliğimizi Dünyaya Duyuracaz Hadi Şimdi Geçelim Habere 🥰

Emilyano Zapota 

Since 2011 Yanıma Aldım Kendimi 🇹🇷
Credits
15,432
Rating - 0%
Beyler haberin altına yapıştırın yorumları hitten düşmeyelim bu gazete cumhur başkanı nın yeğeninin haberiniz olsun

D

Deleted member 37446

Yüksek ihtimalle diğer haber ajansları bu haberi referans görüp örümcek ağı gibi paylaşımla dolup taşar. Tekrardan tebrik ederim zapota

Emilyano Zapota 

Credits
15,432
Rating - 0%
Türkiyenin en büyük 64. sitesi , dünyanın en büyük 2000. sitesinde bu haberi yayınlatmak başarıdır tebrikler Zapo.
Ne demek el patron haber sitesi cumhur başkanının yeğeninin sitesi değerini bilen zaten haberin nekadar önemli olduğunu anlar inşALLAH teşvik olur herkes yapar böyle operasyonlar

X

X

Kardeşim desteğimiz her zaman SENINLE DİR.Bu sıteye verdıgın emeğin ve önemin farkındayız hepimiz. Eline emeğine sağlık hep beraber daha güzel başarılara imza atacağız..

Emilyano Zapota 

Credits
15,432
Rating - 0%
Kardeşim desteğimiz her zaman SENINLE DİR.Bu sıteye verdıgın emeğin ve önemin farkındayız hepimiz. Eline emeğine sağlık hep beraber daha güzel başarılara imza atacağız..
Teşekkür ederim kardeşim benim inşALLAH Daha iyi yerlere gelicez tek tabanca olunca anca Bukadar oluyor bana saldırgan adamlar lazım birlikte vurmamız lazım bakın hiç bir şekilde muhattap olmadığım tanımadığım adamları bile İndex e yazıyorum gönül isterki 30 k üyeyi yazalım ama imkansız maksat şu yarım kalan hikayeyi tamamlarken yıllar sonra arkaya dönüp bakınca internette şurada burada torunlarımıza göstereceğimiz şeyler olsun ben ilk defa çıkmıyorum gazeteye spydan önce tek takılıyordum ve resmi bildiğiniz günlük satın alınan gazeteye falanda çıktım ve bunu dahada ilerleterek spy çatısı altında birlik olup Türk'ün adını dünyaya duyurmak burada herkes farkında ben bunları yaparken kimseden yardım almadım kendim bastım haberide içerden bağlantı kurdugum işini vs yaptığım adamlar sayesinde yaptırdım ve buralar basit yerler değil kısaca demem oki boş yapmayalım icraat yapalım vurdugumuz yeri dünyaya duyuralım boşalır gibi kendi içimizde patlamayalım

Credits
10,280
Rating - 100%
ELİNE SAĞLIK ABİM HARİKA OLMUŞ. ALLAH YARIM KALAN HİKAYEYİ TAMAMLAMAYI NASİP ETSİN. ARKANDAYIZ...

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba Değerli SpyHackerz Ailesi Yine Gazetelerdeyiz Adımızı Yıldızlara Taşıyacağız Birlikte Operasyon Tamamı İle Hepimizin Eseridir Kimse Yanlız Olduğunu Sanmasın Bu Saldırı Ve Haber Hepimizin Başarısı Ben Burada Oldukça Bu Tarz Şeyler Hep Olacak Elimden Geldiğince Birliğimizi Dünyaya Duyuracaz Hadi Şimdi Geçelim Habere 🥰

Haber :

Hedef Site
Zone
View attachment 4657
View attachment 4658View attachment 4659View attachment 4660View attachment 4661View attachment 4662
İyi.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread