Account Steam-Uplay-Epic games çalıntı veya ortak satın alınmış oyun hesapları büyük oyunlar vardır! Ucuza! (1 Viewer)

Credits
9
Rating - 0%
Vereceğim hesapların patlama olasılığı düşüktür aylardır bir şey olmadı zaten elimde onlarcası dahada var arkadaşlar 10 TL ücret karşılığında hesapları vereceğim bana ulaşın mesaj atın ininal üzerinden ödeme kabul ediyorum.

Bana ulaşın discord : Xroxy#1768 veya siteden mesaj atın

!DUYURU!
O size onlarca Steam hesabı-Epic games hesabı-Uplay hesabı vererek hepside boş olan hesaplar değildir aşağıdaki notu okuyun bazı hesaplar ortak satın alınmış yani benden onlarcası var 10 TL karşılığında vericem hesaplarda hata varsada yenisini verecem.

NOT: bazı hesaplar para karşılığı alınmış yani bazıları steam ortak hesabıdır yada steam hesabıdır yada normal çalıntı hesaplardır vede kesinlikle çıkacak oyunlar bunlardır arkadaşlar eğer hesaplarda hata olursa yenisini verecem bende çok daha fazlası var.

*Geforce now destekliyor

100% çıkacak oyunlar: (Bu oyun hesaplarını verince için süpriz oyunlar daha vardır onlarca hesap!)
*Red Dead Redemption 2
*Cyberpunk 2077
*NBA 2K19
*Call of Duty: Modern Warfare 2
*Call of Duty: Modern Warfare 4
*Mafia II
*Mafia II: Definitive Edition
*fallout serisi
*Mount & Blade II: Bannerlord
*Metro 2033
*Half Life 2
*Portal
*Doom
*Dying Light
*Resident Evil 7: Biohazard
*Resident Evil Village
*Forza Horizon 4
*Marvel avengers
*Far cry 5
*Far cry new dawn
*Tom Clancy's The Division 2
*Assassin's Creed Sydincate

Credits
940
Rating - 0%
Vereceğim hesapların patlama olasılığı düşüktür aylardır bir şey olmadı zaten elimde onlarcası dahada var arkadaşlar 10 TL ücret karşılığında hesapları vereceğim bana ulaşın mesaj atın ininal üzerinden ödeme kabul ediyorum.

Bana ulaşın discord : Xroxy#1768 veya siteden mesaj atın

!DUYURU!
O size onlarca Steam hesabı-Epic games hesabı-Uplay hesabı vererek hepside boş olan hesaplar değildir aşağıdaki notu okuyun bazı hesaplar ortak satın alınmış yani benden onlarcası var 10 TL karşılığında vericem hesaplarda hata varsada yenisini verecem.

NOT: bazı hesaplar para karşılığı alınmış yani bazıları steam ortak hesabıdır yada steam hesabıdır yada normal çalıntı hesaplardır vede kesinlikle çıkacak oyunlar bunlardır arkadaşlar eğer hesaplarda hata olursa yenisini verecem bende çok daha fazlası var.

*Geforce now destekliyor

100% çıkacak oyunlar: (Bu oyun hesaplarını verince için süpriz oyunlar daha vardır onlarca hesap!)
*Red Dead Redemption 2
*Cyberpunk 2077
*NBA 2K19
*Call of Duty: Modern Warfare 2
*Call of Duty: Modern Warfare 4
*Mafia II
*Mafia II: Definitive Edition
*fallout serisi
*Mount & Blade II: Bannerlord
*Metro 2033
*Half Life 2
*Portal