tanışalım mı? (3 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
58
Rating - 0%
merhaba yıllardır sanalda warez script konusunda ( çekim satım ) baya bir yer yapmış olan bir bireydim. birçok farklı nick ve isim kullandım. ancak genelde scriptx olarak bilen bilirdi. eski blueyes veya nittroo gibi nicklerin de sahibiyim. not : yaş olarak çoğunuzdan büyük olduğumu düşünmekteyim. siteye üye olma amacım hem eski bilgilerimi tazelemek hem elimden geldiği kadar paylaşım yapıp bu ikili paylaşımlardan maddi ve manevi kazanç elde etmektir.
not 2: kendim bilgisayar mühendisliği mezunuyum. bu konuda da kendine kariyer yapmak isteyenlerin sorularına cevap vermekten mutluluk duyarım.

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Hoşgeldin herkesin ortak yalanıdır zaten bilgisayar mühendisi mezunu olmakçee

Credits
58
Rating - 0%
Hoşgeldin herkesin ortak yalanıdır zaten bilgisayar mühendisi mezunu olmakçee

Isparta Süleyman demirle üniversitesi 2009 mezunuyum :) . yalan yalancının silahıdır..... )( bu sözü bir yere not al. )

Credits
0
Rating - 0%
merhaba yıllardır sanalda warez script konusunda ( çekim satım ) baya bir yer yapmış olan bir bireydim. birçok farklı nick ve isim kullandım. ancak genelde scriptx olarak bilen bilirdi. eski blueyes veya nittroo gibi nicklerin de sahibiyim. not : yaş olarak çoğunuzdan büyük olduğumu düşünmekteyim. siteye üye olma amacım hem eski bilgilerimi tazelemek hem elimden geldiği kadar paylaşım yapıp bu ikili paylaşımlardan maddi ve manevi kazanç elde etmektir.
not 2: kendim bilgisayar mühendisliği mezunuyum. bu konuda da kendine kariyer yapmak isteyenlerin sorularına cevap vermekten mutluluk duyarım.
Özelden mesaj at tanışalım kardeşim

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
3-5 link satıp karıya gideceğim yoksa bu gidişle yönetimden birilerini sıkıştırıp s!kmem an meselesi
3 yönetim üyesi var bunlardan ilk konuyu Cevaplayan Anarchosa oldu çee bukadarda tesadüf olamazki

A

Anarchosa

Gördünmü bak anarchosa abi kızdı rütbemi naptı
şaka yapmıştım memur beycim niye alındın
Sana burası fazla kodumun shell hırsızı

Birdaha herhangi bir konu, içeriğinden saptırılırsa, toplu banı vurucam.
Kilit...

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread