Tanışın dediler, tanışalım dedik (1 Viewer)

Ethereum 

Ethereum
Credits
41,291
Oyyy reis hoşgeldin.
1-) Şükür Sen Nasılsın ?
2-)Kripto maden-borsa
3-) 20
4-) Belçika-fransa-afyon-almaya
5-) Kripto Borsa Grafiker

Credits
64
Oyyy reis hoşgeldin.
1-) Şükür Sen Nasılsın ?
2-)Kripto maden-borsa
3-) 20
4-) Belçika-fransa-afyon-almaya
5-) Kripto Borsa Grafiker
Hoş bulduk, çok şükür bende ölmedik yaşamaya devam ediyoruz.
Kripto borsası hakkında vereceğin taktikler var mı? 2017-2019 Miner yapıyorduk, Batum da.

Credits
3,020
hoşgeldin forumda takılıyom bişi yapmıyom boş 18 mardin sosyal medyayla uğraşıyom can sıkıntısı

Ethereum 

Ethereum
Credits
41,291
Hoş bulduk, çok şükür bende ölmedik yaşamaya devam ediyoruz.
Kripto borsası hakkında vereceğin taktikler var mı? 2017-2019 Miner yapıyorduk, Batum da.
Miner ı vps üzerinden yapıyorum elime geldikçe , al-sat yapıyorum uzun vadeci değilim ben

Credits
64
hoşgeldin forumda takılıyom bişi yapmıyom boş 18 mardin sosyal medyayla uğraşıyom can sıkıntısı
Hoş bulduk, tavsiye vermemi ister misin? Cevabın evetse Yazılım, Kodlama ve Siber güvenlik gibi konular için ücretsiz eğitim platformuna girmeni forumla beraber devam etmeni tavsiye ederim. Word, Excel ve PowerPoint eğitimleri bile var hiç yoktan katılım sertifikası veriyor. Tavsiye ederim, 7 yıl var aramızda çok büyük geliştirirsin kendini, ben çok kaldım. 1 Milyon İstihdam olarak araştırmanı tavsiye ediyorum.

EDİT: Cevap ekleme.
Miner ı vps üzerinden yapıyorum elime geldikçe , al-sat yapıyorum uzun vadeci değilim ben
VPS ve VDS'de çok performans alamamıştım. 2017 Haziranda 17bin olmuştu BTC bir arkadaşımla Ocak ayın yanlış hatırlamıyorsam 3bin TL'idi. Alamadım, arkadaş vazgeçti. Hayırlısı olsun.

Credits
0
Hoşgeldin, Front-End Web developer olman harika!
Bana yardımın lazım. Bende bu aralar front-end ile ilgileniyorum. Yardımcı olabilir misin? Şu kursu satın aldım. Yeterli mi sence? Zaten HTML5,CSS3 bilgim var. - Not javascript ile ilgilenmiyorum.
Artık bildiklerimi uygulamada nasıl işe yaradıklarını görmem lazım. Ne önerirsin?
Figma falan öğrenmeli mi yoksa direkt olarak kafama göre tasarımlar belirleyip onları mı web arayüzüne dökmeli miyim?

Credits
64
Hoş buldum, teşekkür ederim.
Kesinlikle güzel bir kurs lakin sana önerim de aynısı olur neden dersen profesyonel hocalarında içlerinde olduğu 1 Milyon İstihdam projesi kapsamında bedava ve sertifikalı BTK Akademi de eğitimleri var. HTML konusunda herhangi bir HTML tema indir ve düzenlemeler yap. Kesinlikle CSS geliştirmek için Youtube üzerinden SASS konusunu incele CSS oluştururken çok aşırı hızlı olacaksın. En büyük kaynağın w3schools olsun. Ek olarak tamamen olmasa bile JS incele ve mantığını kavra, inan bana çok seveceksin zaten.

Back-end Developer kadar olmasa bile PHP kodlarının mantığına bak (MYSQL bağlantıları için), zaten sıfırdan projeler yapman için bunların hepsi yeterli.

Uygulama metodu olarak w3schools platformunda deneme alanları var. Her kodu içeriği denemen için. Eğer ben sıfırdan yapacağım dersen, VS Code uygulamasını kullanarak HTML, CSS, SASS ve JS modüllerini ekleyerek, kendine bir Front-End Developer olarak kişisel CV veya biyografi sayfası yap. Daha sonra bu proje üzerinde subdomain kullanarak kendine ek deneme sayfaları yap (Örneğin; proje1-qmrelqqq-com gibi). Bu sayfaları asıl sayfandan bağlantılar vererek çoğalt ve mutlaka VS CODE için hazır HTML şablonu yap yani birkaç kerede sonra html etiketlerini hazır halde eklenmiş şablonunu kopyalayarak çalış.

Zaten sende çok seveceksin ve eğlenerek aslında nereye geldiğini göreceksin.

Edit: Kelime hatası düzenlendi.

Credits
0
Hoş buldum, teşekkür ederim.
Kesinlikle güzel bir kurs lakin sana önerim de aynısı olur neden dersen profesyonel hocalarında içlerinde olduğu 1 Milyon İstihdam projesi kapsamında bedava ve sertifikalı BTK Akademi de eğitimleri var. HTML konusunda herhangi bir HTML tema indir ve düzenlemeler yap. Kesinlikle CSS geliştirmek için Youtube üzerinden SASS konusunu incele CSS oluştururken çok aşırı hızlı olacaksın. En büyük kaynağın w3schools olsun. Ek olarak tamamen olmasa bile JS incele ve mantığını kavra, inan bana çok seveceksin zaten.

Back-end Developer kadar olmasa bile PHP kodlarının mantığına bak (MYSQL bağlantıları için), zaten sıfırdan projeler yapman için bunların hepsi yeterli.

Uygulama metodu olarak w3schools platformunda deneme alanları var. Her kodu içeriği denemen için. Eğer ben sıfırdan yapacağım dersen, VS Code uygulamasını kullanarak HTML, CSS, SASS ve JS modüllerini ekleyerek, kendine bir Front-End Developer olarak kişisel CV veya biyografi sayfası yap. Daha sonra bu proje üzerinde subdomain kullanarak kendine ek deneme sayfaları yap (Örneğin; proje1-qmrelqqq-com gibi). Bu sayfaları asıl sayfandan bağlantılar vererek çoğalt ve mutlaka VS CODE için hazır HTML şablonu yap yani birkaç kerede sonra html etiketlerini hazır halde eklenmiş şablonunu kopyalayarak çalış.

Zaten sende çok seveceksin ve eğlenerek aslında nereye geldiğini göreceksin.

Edit: Kelime hatası düzenlendi.
Teşekkür ederim :) Kolay gelsin. Tekrardan foruma hoşgeldin senin gibi yardımsever insanları görmek sevindirici.

Credits
380
SA spyhackerz ailesi;

Nasılsınız? Neler yaparsınız? Yaşlar kaç? Nerelisiniz? Meslekler nedir?

Ben Ispartalıyım, Yaş 25. Front-end Developer olarak çalışmaktayım.
As iyiyim teşekkürler. Defne 18 yaşındayım izmirliyim Üni 1 sınıf sosyal medya ile uğraşıyorum.

Credits
64
Teşekkür ederim :) Kolay gelsin. Tekrardan foruma hoşgeldin senin gibi yardımsever insanları görmek sevindirici.
Rica ederim, sizin gibi dostların olduğunu görmekte sevindirici.

As iyiyim teşekkürler. Defne 18 yaşındayım izmirliyim Üni 1 sınıf sosyal medya ile uğraşıyorum.
Sosyal medya uzmanlığı hakkında bilginiz var mı? Bu alanda personel arayanlar var uzaktan olması önemli değil.

baznx 

https://www.teknolojikalbi.com/
Credits
7,762
SA spyhackerz ailesi;

Hoşgeldin

Credits
64
Hoşgeldin
Hoşbuldum, nasılsınız?

iyi ad soy ad verin siz :D
Öncelikle Aleykümselam lakin herhangi bir illegal birşey yapılmadı. Yapılsa bile inanın ad soyad vermeseniz de, yeterli bilgiyi bulurlar. Bir söz vardı çok severim. "Sen 25 (örnek) yaşındasın unutma onlar (gerekli merciler) her zaman 18 yaşında sen bir bilir iken onlar on bilirler."

Credits
262
Hoşbuldum, nasılsınız?

Öncelikle Aleykümselam lakin herhangi bir illegal birşey yapılmadı. Yapılsa bile inanın ad soyad vermeseniz de, yeterli bilgiyi bulurlar. Bir söz vardı çok severim. "Sen 25 (örnek) yaşındasın unutma onlar (gerekli merciler) her zaman 18 yaşında sen bir bilir iken onlar on bilirler."
ICQ Da Şeker Satıyolar 1 2 Laf Ettik Diyemi Alacaklar beni 😀

Credits
101
hoşgeldin ben serkan 19 yaşımdayım 1350 den beri aileden gelen hüddamlık ilmimizi devam ettiriyorum paranormal olayları delicesine araştırıyorum ve olayların kendi yaşadıklarımı ve çok konuşulanları başka bir platformda yazarlık olarak yapıyorum, gerçek hayattada front-end developer - Game developer,(lise 2 bilişim bölümü terkim) şuanda forex, Türkiye borsasında işlem yapıyorum diğer, ilgi alanım 4 senedir fitness ve supplementler hakkında 90k görüntülenmeli seosu sağlam blogum var

Credits
14
SA spyhackerz ailesi;

hg cano geç otur erayın yanı boş

Credits
64
ICQ Da Şeker Satıyolar 1 2 Laf Ettik Diyemi Alacaklar beni 😀
Konu karıştı. ICQ gerek yok, yan binada diğerlerinde şeker az kalır.
hoşgeldin ben serkan 19 yaşımdayım 1350 den beri aileden gelen hüddamlık ilmimizi devam ettiriyorum paranormal olayları delicesine araştırıyorum ve olayların kendi yaşadıklarımı ve çok konuşulanları başka bir platformda yazarlık olarak yapıyorum, gerçek hayattada front-end developer - Game developer,(lise 2 bilişim bölümü terkim) şuanda forex, Türkiye borsasında işlem yapıyorum diğer, ilgi alanım 4 senedir fitness ve supplementler hakkında 90k görüntülenmeli seosu sağlam blogum var
Allah daha çok versin İnşallah. Paranormal olayları çocukluktan beri büyüden ölümden döndüğümden biliyorum. Yaşadım, gördüm ve ....
Rabb'im yardımcın olsun.
hg cano geç otur erayın yanı boş
Hoş buldum, düşünmen yeter. Ben daha yeniyim, bakalım. Ayarlarız, zamanla yer.

Users who are viewing this thread