telefonum çalındı imei var (1 Viewer)

Credits
3
Rating - 0%
Arkadaşlar merhaba ,

Benim telefonum çalındı imei ip var, cihazımı buldan bakıyorum eski konumum gözüküyor, savcılığa imei vs verdim ve hala haber gelmedi yardımcı olacak arkadaşlar iletişime geçerse çok mutlu olurum.

Teşekkür ediyorum şimdiden.

S

Silinen üye 7004

Puhahahaha geçmiş olsun ama imei değişmek öyle pek pahalı birşey değil bilgine iyi forumlar

Credits
5,223
Rating - 0%
Arkadaşlar merhaba ,

Benim telefonum çalındı imei ip var, cihazımı buldan bakıyorum eski konumum gözüküyor, savcılığa imei vs verdim ve hala haber gelmedi yardımcı olacak arkadaşlar iletişime geçerse çok mutlu olurum.

E devletten çalıntı olarak bildir telefonu

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Arkadaşında çalındıydı Faturan vs varsa hat takıldığı an konumdan buluyorlar fakat @akyol un dediği gibi çalan kişi tecrübeli birisiyse değiştirir bulunmaz üzerine soğuk su içersin. Ha birde bulununca üzerine çalıntı vs koyuluyor onuda savcılığa dilekce vererek açtırıyorsun epey zaman sürer arkadaşım hala bekliyor...

Credits
3
Rating - 0%
Arkadaşında çalındıydı Faturan vs varsa hat takıldığı an konumdan buluyorlar fakat @akyol un dediği gibi çalan kişi tecrübeli birisiyse değiştirir bulunmaz üzerine soğuk su içersin. Ha birde bulununca üzerine çalıntı vs koyuluyor onuda savcılığa dilekce vererek açtırıyorsun epey zaman sürer arkadaşım hala bekliyor...
inşallah bilgisiz hırsızdır :(

Sawreinc

illegal bin legal'den iyidir
Credits
2,438
Rating - 0%
Arkadaşlar merhaba ,

Bir arkadaşımın evine hırsız girmişti ve evde 3 tane telefon çalmıştı karakola gittiklerine rağmen hala yakalanmadılar yani kimse ilgilenmiyor desem yeridir ancak kaliteli bir yere gidersen ya da dava vb açabilirsen iyi olur aksi takdirde zor gibi

Users who are viewing this thread