trxindos ŞİKAYET (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Tweety6r 

Never say Never
Credits
18,037
Rating - 100%
Dolandırdığım yok parasını geri atïcam konuştuk zaten işlem almıyorum şuan panelde sorun çıktı
Kardeşim papara dan cart olmasada para atabiliyor sun sen kimi yiyorsun ya tr deki ve tum dunyada ki smm panelleri o fiyata salmıyor birde 90 gün garanti

Credits
62
Rating - 33.3%
Kardeşim papara dan cart olmasada para atabiliyor sun sen kimi yiyorsun ya tr deki ve tum dunyada ki smm panelleri o fiyata salmıyor birde 90 gün garanti
Hesabim onaylı deil onaylayamiyorum atamıyorum hata veriyor adamla anlaştık diyorum.

İ

İbrahim

Tokat Atan kişinin kullanıcı adı nedir

Not: benimde hesabım onaylı değil fakat ödeme alabiliyorum ve atabiliyorum.

Credits
3,960
Rating - 0%

arkadaşın nicki :

trxindos

ancak ben sırf bu 7 tl için şikayetçi değilim hocam para sorun değil. Ben insanları bilgilendirmek adına açtım bu konuyu. Sizin takdiriniz. Banlayıp banlamamak size kalmış.​

Credits
62
Rating - 33.3%
Söyleyeceğimi söyledim dolandirmadim 7 tl için tokat atacak değilim kartı açıp iade edeceğimi söyledim sonra forma yazdı konu bu

Tweety6r 

Never say Never
Credits
18,037
Rating - 100%
Söyleyeceğimi söyledim dolandirmadim 7 tl için tokat atacak değilim kartı açıp iade edeceğimi söyledim sonra forma yazdı konu bu
Dostum bak sen dediğimi anlamıyor sun herhalde papara dan kart olmadan da para atabiliyor sun ve ayrıca innal den de

Credits
62
Rating - 33.3%

yanlış anlamışsin kartım yok benim papara sanal kart açtım o yüzden atılmıyor ve parayı atan kişi şikayetçi olmadığını belirtti.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread