Türkiye Müslüman Bir Ülke Değildir Tamammmi Domuz Eti yemek haramda değil (1 Viewer)

Credits
2,256
Rating - 0%
Yha güzel kardeşi benim başlığı gördünüz linc etmeye gelmeyin şimdi size bir kac tane 10 yaşındaki kızın tiktoka başladım başladım psikolojim felç herneyse ssleri aldım bunu diyen kızın İzmirli olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam herneyse böyle insanların beyin yoksunu olup TİKTOK ta neden takıldıklarini şimdi gerçekten anlıyorum herneyse kızım senin yaşın kaçta sen bunlara karar veriyorsun 10 yaşında annenden babandan gizli tiktoka takılıyorsun aq erkek düşürmeye felanmi çalışıyor acaba bu IMG_20201008_204929.jpgIMG_20201008_204917.jpg

Fatih Terim

Bu Kez Elinizden Değil Tutacaklar Ensenizden !
Credits
1,503
Rating - 100%
BÖYLELERİNİ GLRUNCE AMİNİ SİKESİM GELİYOR ORRSOPU EVLADI OLMAYAN BEYNİNİ SİKEYİM SOSYAL MEDYA DA SANA YARATİLAN ETKİNİN DE TA AMİNA KOYAYİM NEYSE BU KADAR DI 🤭

Fatih Terim

Bu Kez Elinizden Değil Tutacaklar Ensenizden !
Credits
1,503
Rating - 100%
cehennette görür domuz etini gülüp geçin takmayın prim vermeyin böyle beyinsizlere son olarak tiktok ülkemizde acilen yasaklanmalıdır..!
Kanka Benim Görüşüm TikTok Kötü Bir Yer Değil Türkiye Engel Erişimi Getirsinler Bokum Gibi İçerim Üretiyor Bizimkiler

Credits
34
Rating - 0%
kankam inanirmisin hepsini indirip story atiyorum instagramda fakat en fazla 30 kisi bakiyor yani tiktok kapanmasa bunlar devam edecek o yuzden bosuna cabalama valla hergun bunlardan 30 tane goruiyorum birisi diyorki anne olunca ilerde kizimin oglumun lgbt yi desteklemesine izin verecegim uyesi olmasina izin verecegim erkek arkadasiyla sex yapmasina izin vericem falan anlicagin bos is yani ilerde dedikoducu hickimse tarafindan sevilmeyen biri olucak insan bunlari demesi koyuyor :)

Credits
0
Rating - 0%
kankam inanirmisin hepsini indirip story atiyorum instagramda fakat en fazla 30 kisi bakiyor yani tiktok kapanmasa bunlar devam edecek o yuzden bosuna cabalama valla hergun bunlardan 30 tane goruiyorum birisi diyorki anne olunca ilerde kizimin oglumun lgbt yi desteklemesine izin verecegim uyesi olmasina izin verecegim erkek arkadasiyla sex yapmasina izin vericem falan anlicagin bos is yani ilerde dedikoducu hickimse tarafindan sevilmeyen biri olucak insan bunlari demesi koyuyor :)
ama o senin dediğin anneler genelde ''feminist'' oluyor

Credits
43,826
Rating - 0%
Kardeşim neyin asalamasi biz burda ona Medeniyeti Öğretmeyi Çalışıyoruz Bu kızlar tiktokta mahsur bir yaşam yaşıyorlar aq
Sende bunlara bir el atsan iyi olur
burada öğretmeye mi çalışıyorsun :D kız chatte muhabbet ediyo kanka yeni konuştum + isterse ölsün isterse kendini assın bana dokunmadığı sürece beni germez açıkcası ne yaşadığı

Credits
43,826
Rating - 0%
aslında burada aşağılamaya çalışmamamış arkadaş bize gençlerin ne hale geldiğni ve nasıl davranmamız gerektiğini vurgulamaya çalışmış
kimin kime nasıl davranacağı kimseye düşmedi bu ülke özgür bi' ülke değil mi ?
ayrı olarak istiyen istediğini çeker "ahlak kurallarını aşmadığı sürece ki aşsa tiktok kaldırır zaten"

Credits
2,256
Rating - 0%
kimin kime nasıl davranacağı kimseye düşmedi bu ülke özgür bi' ülke değil mi ?
ayrı olarak istiyen istediğini çeker "ahlak kurallarını aşmadığı sürece ki aşsa tiktok kaldırır zaten"
Kim kime ne der diye diye ülkenin anası sıkılıyor farkında mısınız ? tmm kardeşim bana ne milletin dediğinden yaptığındanda bu aptallar tükenmedigi sürece Bitmez Bu çile aq

Credits
43,826
Rating - 0%
Kim kime ne der diye diye ülkenin anası sıkılıyor farkında mısınız ? tmm kardeşim bana ne milletin dediğinden yaptığındanda bu aptallar tükenmedigi sürece Bitmez Bu çile aq
birisi tiktok çekti diye bu ülkenin anası sikilmez cnm birbirimizi kandırmayalım :D
kimseyi savunduğumdan değil madem bu ülkede özgürlük var bırakın eğlensin insanlar aq bi daha gelmicekler dünyaya

Credits
6
Rating - 0%
ulan bunların yurduna sövsen yurt bizim kitabına sövsen kitabı bizim bre awına kodumun beyin nöronsuz aptal owscbuckları ya harbi kanser oluyorum böyle tiplere akşam akşam sinirlendim amk

Credits
18
Rating - 0%
Ya Bunun Gibileri Silkelemk Helal Be

Bir Tane Kız Vardı Şey Diyordu Tecavüzcü beni zorla silkecek değil ya dgşvhfgh

mizah burunosu

tecavüzcü : seni silkmek istiyorum

bad girl : hayır

tecavüzcü : tm

Users who are viewing this thread