Türkiye'nin en iyi hackeri (1 Viewer)

• Thread starter Silinen üye 7909
  • Start date
S

Silinen üye 7909

giphy-downsized-large.gif

Forumda bir GERİZEKALI,beyinsiz tarafından açılan bir anket bir konu mevcuttu geçen hafta konu içeriğinde en iyi hackeri oyluyordunuz, hatırlarsanız ben orada ankete çok sert bir tepki göstermiştim. hatta @Mectruy ile bile tartışmıştım. Ama o konuyu görünce anlık sinir ile kendimi istediğim gibi ifade edemedim sanırım orada sidik yarışına dahil olduğum anlaşılmış oysaki ben orada ankete ters çıkmıştım. Hala da o GERİZEKALI'nın anketine karşıyım. Yorumları silmemin nedeni ise gerçekten dünyada ki en boş muhabbete dahil olduğum için abilerim tarafından fırça yedim o yüzden silme gereği duydum.

Burtayın konusunu gördüm onuda burada paylaşmak istedim yazmak istediğimi anlatmış.

http://burtay.org/read.php?konu_id=19

Last edited by a moderator:
Credits
0
Rating - 0%
türkiyedeki en iyi hackerı sizmi seçiceksiniz ? hack adına sqli yada sm yada mass defacement dan başka birşey bilmeyen siz ? listedekiler böyle bir söylemi yokken size noluyorda en iyi en kral en baba hacker seçiyorsun hatta @punish3r sen milletin babasını nerden biliyorsun bu 1 @MKA7 sen ne yaptın şu sanal alemde ? yada diğerleri boş muhabbetlerde bulunmayın cem sil gitsin şu siktiri boktan tartışma mevzularını en iyi diye birşey yoktur bunuda öğrenin aq takımmı olum bu milleti tutuyorsunuz benim şurda tanıdığım 2-3 kişi var gerisini bilmem etmem beni nerden biliyorsunuz dümenciyi nerden biliyorsunuz bekiri nerden biliyorsunuz agdyi nerden biliyorsunuz bi adamı index attığı siteye göre yada başkalarının anlatmasıyla keven mitnick yerine koymayın

forum çöp zaten boş boş konular açıp milletin adına milleti bir birine düşürmeye çalışmayın türkiyenin en iyi lamerlerini seçin hitiniz artsın

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
türkiyedeki en iyi hackerı sizmi seçiceksiniz ? hack adına sqli yada sm yada mass defacement dan başka birşey bilmeyen siz ? listedekiler böyle bir söylemi yokken size noluyorda en iyi en kral en baba hacker seçiyorsun hatta @punish3r sen milletin babasını nerden biliyorsun bu 1 @MKA7 sen ne yaptın şu sanal alemde ? yada diğerleri boş muhabbetlerde bulunmayın cem sil gitsin şu siktiri boktan tartışma mevzularını en iyi diye birşey yoktur bunuda öğrenin aq takımmı olum bu milleti tutuyorsunuz benim şurda tanıdığım 2-3 kişi var gerisini bilmem etmem beni nerden biliyorsunuz dümenciyi nerden biliyorsunuz bekiri nerden biliyorsunuz agdyi nerden biliyorsunuz bi adamı index attığı siteye göre yada başkalarının anlatmasıyla keven mitnick yerine koymayın

forum çöp zaten boş boş konular açıp milletin adına milleti bir birine düşürmeye çalışmayın türkiyenin en iyi lamerlerini seçin hitiniz artsın
Üzücü ama haklı berbatt:

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%
Sana respect atan benim sen bana sokmaya çalışıyorsun ilginç :') yakında foruma birkaç projemi gösteriyim o zaman kim olduğumu anlarsın
abi en çok sevdigim bu işte genelde türevleri yılda 2 defa bahar ve kış aylrında olmak üzere forumda aniden beliren ve kim oldugunu bilmemizi isteyen hırsız polis oynayan tipler seviyorum sizi kızlar

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
TÜRKİYEDE HACKER FALAN YOK. Herkes bildiği 5 teknik var ise, site üzerinde onu kullanır ve gider. Olmazsa yapabildiği kadar sm.. Piyasada başka bir şekilde yapan vardı da ben mi görmedim yoksa? Yok. Herkes gövde gösterisi çabasında ki biliyorsunuz şuan piyasada herkesin saygı duyduğu insanlar ben hacker değilim diyorken, böyle insanların demesi ayrı bir ironi tabii ki..

Users who are viewing this thread