Coinli Twitch Bot Üye Kasma ( 500-1000 Üye ) (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Credits
34
Rating - 0%
Selam SpyHackerz Ailesi Ben Sinyor Bu Konumda Sizlere Twitch Bot Kasmayı Göstericem

Konuyu Görmek İçin Like + Yorum Yapıp 5 Spycoine alabilirsiniz

Not; Botu verdiğim uygulama ile kasmaktasınız

-=Stripped Content=-

Konum Bukadardı Umarım Beğenirsiniz :)
bakalım

Credits
3,219
Rating - 100%
Selam SpyHackerz Ailesi Ben Sinyor Bu Konumda Sizlere Twitch Bot Kasmayı Göstericem

-=Stripped Content=-

Eline sağlık
Edit; YouTube'a Twitch bot yazdığınız zaman karşınıza çıkıyor boşuna coininizi bitirmeyin.

Credits
0
Rating - 0%

-=Stripped Content=-

Credits
2,026
Rating - 0%

-=Stripped Content=-

Ya aga tm 5 credi fazla değil ama en azından biraz daha orginal düşün ya çünkü sen sadece takipçi atma programı kullanıyorsun zaten userleri biz bulursak sen sadece programı vermiş oluyorsun yani yanında biraz daha araştırma yaparak user açıcı bula bilirsin ve onu atarsan 1000 tak daha ii olur yada hiç olmadı kodlaya bilirsin çok basit ben yaparım ama işlerim oluyor zaten pc geçsem anca 1-2 saat pc deyim yoksa zaten biz bunu yapıp atarız yada gelip token genaretor kodliya bilirsin birde chacker olur bu 2 si bile çok mükemel bir olay oluyor biliyorum twich 2 token hatta herşey için tek token kullanıyor sen takip için yaptığın için sadece takip tokeni oluştursa yeter ve bu seni forumda baya öne çıkarır sanki destan yazdım aq :D kusura bakma baya doldurdum ama bunlar gerçekler allah'a emanet ol İYİ FORUMLAR DİLERİM Canım kardeşim.

Users who are viewing this thread