Uçtan uca şifrelemesiz Whatsapp (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar
Ailenizde daha yeniyim.Bugün sizlere uçtan uca şifrelemesiz whatsapp nasıl oluyor.Büyük ihtimal anlamıcaksınız ama link koyucam ordan izleyebilirsiniz.Cevaplarsanız sevinirim.
Nasıl olurda bu kadar seri mesaj atabilir
Hiçbir whatsapp bu kadar seri mesaj atamaz

Credits
0
Rating - 0%
Bu yeni bir şey değil ki :D uçtan uca şifrelemeyle de yapılıyor :D
İŞTE BENDE NASIL YAPILDIGINI SORUYORUM HOCAM
FLOODU SORMUYORUM.
ANDROID BIR TELEFONDA FLOOD O KADAR HIZLI GITMEZ.VPN ACSAN DAHİ O KADAR SERI OLAMAZ.
FLOOD BASAN ARKADAS İOS VEYA NOKİA DEĞİL KENDİSİ ANDROİD KULLANICISI​

Credits
0
Rating - 0%
FLOODU SORMUYORUM.
ANDROID BIR TELEFONDA FLOOD O KADAR HIZLI GITMEZ.VPN ACSAN DAHİ O KADAR SERI OLAMAZ.
FLOOD BASAN ARKADAS İOS VEYA NOKİA DEĞİL KENDİSİ ANDROİD KULLANICISI

Direkt bilgisayar üzerinden atman çok daha mantıklı ama .apk dosyası vardı sanırım iOS kullanıyorum bir süredir o yüzden hatırlamıyorum .d

Credits
0
Rating - 0%
Direkt bilgisayar üzerinden atman çok daha mantıklı ama .apk dosyası vardı sanırım iOS kullanıyorum bir süredir o yüzden hatırlamıyorum .d
HOCAM İOSTA BU HIZDA FLOOD ATMANIZ MÜMKÜN ÇÜNKÜ İOS WHATSAPP UYGULAMASINDA KENDİNE ÖZEL ŞİFRELEME KULLLANIYOR.AYNI ŞEKİLDE WİNDOWS PHONE İÇİNDE GEÇERLİ.
BAHSETTİĞİNİZ .APK DOSYASINI BULABİLİR MİYİZ ?

Credits
0
Rating - 0%
internet bağlantısını kapatıp mesajları yazıp internet bağlantısını açıyor ve tüm mesajlar bir anda gidiyor olabilir

R

Rolesa

FLOODU SORMUYORUM.
FLOOD BASAN ARKADAS İOS VEYA NOKİA DEĞİL KENDİSİ ANDROİD KULLANICISI
Güzel Kardeşim SAWhatsap vardır ondan atarsan sorunun çözülür sanalda çok az bulunur bu apk :)

Credits
0
Rating - 0%
internet bağlantısını kapatıp mesajları yazıp internet bağlantısını açıyor ve tüm mesajlar bir anda gidiyor olabilir
HOCAM BU DEDİĞİNİZ İOS VE MİCROSOFT LUMİA TELEFONLARDA OLMAKTADIR.VİDEODA FLOOD BASAN ARKADAŞIMIZ ANDROİD KULLANICISI.
CEVAPLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Credits
0
Rating - 0%
Pc'den aynı hızda aynı işlemi keytext adındaki program yapıyor.
KEYTEXT PROGRAMININ CRACKİNİ BULAMADIĞIM İÇİN BEYAZATLI DENEN BİR PROGRAMI KULLANIYORUM.
ÇALIŞMA MANTIĞI KEYTEXT İLE AYNIDIR.
CEVAPLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Credits
0
Rating - 0%
dostum zamanında inci forumlarında gezinen veletlerden kalmayım bende thx öncelikle "KeyTex" dediğimiz uygulama var makro gibi oraya string olarak keyler tanımlıyorsun flood kasıyor bu sayede wpnin anası sikiliyor ama babaane halılı ve samsung kullanan 17 yaşındaki ergenlerden olman lazım yoksa işe yaramüüür

Credits
0
Rating - 0%
dostum zamanında inci forumlarında gezinen veletlerden kalmayım bende thx öncelikle "KeyTex" dediğimiz uygulama var makro gibi oraya string olarak keyler tanımlıyorsun flood kasıyor bu sayede wpnin anası sikiliyor ama babaane halılı ve samsung kullanan 17 yaşındaki ergenlerden olman lazım yoksa işe yaramüüür
DOSTUM KEYTEXT'E BENZER PROGRAMLAR ZATEN KULLANIYORUM.
4X HIZLANDIRILMIŞ FLOOD PROGRAMLARIM VAR.
KEYTEXT'DEN DAHA HIZLI FLOOD ATIYOLAR.
BENİM TEK İSTEDİĞİM BU FLOODUN HIZINA YETİŞCEK WHATSAPP.

Users who are viewing this thread