Credits
8,981
Rating - 0%
Merhaba benim bir smm panel sitem var bulk medya gibi yerde daha ucuz veya onun sağlayıcısı gibi ucuz yer bilen varmı çok ihtiyacım var 1k botu 1.5 TL den aşağı olursa sevinirim teşekkürler

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
bulk medya apiyle iş yapmıyor bulk medya dataylla iş yapıyor ve kendi panelının scripti perfect panel örnegın normal takıpcıyı perfect panel scriptiyle garantiliye cevırebılıosun 1tl lık takıpcıyı 10tl ye satıp adam kaar yapıyor ve datayla calısıyor dedıgım gıbı ama sana örnek ucuz bir smm için api istiyorsan yabancılara bak.

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Merhaba benim bir smm panel sitem var bulk medya gibi yerde daha ucuz veya onun sağlayıcısı gibi ucuz yer bilen varmı çok ihtiyacım var 1k botu 1.5 TL den aşağı olursa sevinirim teşekkürler
ayriyetten elımde smm scriptleri var teklıfın varsa sunabılırsın.

Credits
8,981
Rating - 0%
ayriyetten elımde smm scriptleri var teklıfın varsa sunabılırsın.
Yok bende SC var paralı her türlü varda
bulk medya apiyle iş yapmıyor bulk medya dataylla iş yapıyor ve kendi panelının scripti perfect panel örnegın normal takıpcıyı perfect panel scriptiyle garantiliye cevırebılıosun 1tl lık takıpcıyı 10tl ye satıp adam kaar yapıyor ve datayla calısıyor dedıgım gıbı ama sana örnek ucuz bir smm için api istiyorsan yabancılara bak.
Peki bildiğin yabancı ucuz panel varmı birisinden duydum yabancı panelde Euro dolar ve TL ile satıyolar bulamadım bende

Rolex

SOYTARI
Credits
3,812
Rating - 0%
Yok bende SC var paralı her türlü varda

Peki bildiğin yabancı ucuz panel varmı birisinden duydum yabancı panelde Euro dolar ve TL ile satıyolar bulamadım bende
ucuz bot kullancaksan wiq.ru vardı k sı 50 kurustu benım panel kurdugum zaman sımdı bılemıyorum

Credits
354
Rating - 0%
beyler sa smm panel açtım da sarmadı normal userli panel açtım user neredenn bulabilirim veya satın alabikirim

Users who are viewing this thread