Satım Ulusal ve Yerel Haberlerinizi Yapıyoruz / Mavi Tik almak İçin (1 Viewer)

Credits
12,089
Rating - 100%
Selamun Aleyküm Gençler Bildiğiniz Üzere Mavi tik almanızda önemli etken olan
sizlere belirttiğimiz sitelere Makul Bi fiyata haber verdirebilirsiniz.

Ulusal ve yerel haberlerinizi yaparak dijital ortamda bilinirliğinizi artırıyoruz
Google Yandex gibi dünya geneli bilinir arama motorlarında adınızın duyulmasını sağlıyoruz

Yerel Haber
50 adet Yerel Haber Sitesi Vardır Haber yaptırmak İsteyen Kişilere

En iyi Bir şekilde Yardımcı oluyoruz Ayrıca Çok ucuz Fiyata ve İstediğiniz Makaleyi Yayınlıyoruz.

50 adet Yerel haber sitesini Görmek İçin Tg veya İnstagramdan ulaşmanız Yeterlidir

Ulusal Haber
Ulusal Habere Gelirsek Fiyatı biraz tuzlu olsada O sitelere haber yaptırdığınızda Milyon Kişiler Görücek ve Kitleniz oluşacak.

Mavi Tik hizmeti veren kardeşlerim için Yararlı Bi hizmet olacağını düşünüyorum
Ulusal Haber Siteleri Olarak örnek şu sitelerden hizmet vermekteyiz:
Acun Medya

Abc Gazetesi
Akşam Gazetesi
Vatan Gazetesi

Ntv Haber

İletişim İçin Telegram adresim:
deusbeyss
İnstagram Adresim:
deusbeys

Credits
9,194
Rating - 100%
Selamun Aleyküm Gençler Bildiğiniz Üzere Mavi tik almanızda önemli etken olan
sizlere belirttiğimiz sitelere Makul Bi fiyata haber verdirebilirsiniz.

Ulusal ve yerel haberlerinizi yaparak dijital ortamda bilinirliğinizi artırıyoruz
Google Yandex gibi dünya geneli bilinir arama motorlarında adınızın duyulmasını sağlıyoruz

Yerel Haber
50 adet Yerel Haber Sitesi Vardır Haber yaptırmak İsteyen Kişilere

En iyi Bir şekilde Yardımcı oluyoruz Ayrıca Çok ucuz Fiyata ve İstediğiniz Makaleyi Yayınlıyoruz.

50 adet Yerel haber sitesini Görmek İçin Tg veya İnstagramdan ulaşmanız Yeterlidir

Ulusal Haber
Ulusal Habere Gelirsek Fiyatı biraz tuzlu olsada O sitelere haber yaptırdığınızda Milyon Kişiler Görücek ve Kitleniz oluşacak.

Mavi Tik hizmeti veren kardeşlerim için Yararlı Bi hizmet olacağını düşünüyorum
Ulusal Haber Siteleri Olarak örnek şu sitelerden hizmet vermekteyiz:
Acun Medya

Abc Gazetesi
Akşam Gazetesi
Vatan Gazetesi

Ntv Haber

İletişim İçin Telegram adresim:
deusbeyss
İnstagram Adresim:
deusbeys

baltalamak gibi olmasın ama böyle rozet alamazsınız

Credits
9,194
Rating - 100%
Böyle alırsınız demiyor kanka zaten yardımcı olur diyor
tamam ama rozet alınacak kişinin kamu yararına olumlu icraatler yaptığına dair haberler olması lazım gidip kim olduğunu adını soyadını nereli olduğunu yaşamını haber diye yaptırırsanız tik alamazsınız ki en küçük bir örnek vereyim @BATUFLEX bile rozet alamıyorken boşa haber yaptırmayın kişisel hesaplar tik alamıyor işletme olmanız lazım

Credits
2,226
Rating - 100%
tamam ama rozet alınacak kişinin kamu yararına olumlu icraatler yaptığına dair haberler olması lazım gidip kim olduğunu adını soyadını nereli olduğunu yaşamını haber diye yaptırırsanız tik alamazsınız ki en küçük bir örnek vereyim @BATUFLEX bile rozet alamıyorken boşa haber yaptırmayın kişisel hesaplar tik alamıyor işletme olmanız Lazım
Eyw bilgilendirdiğin için saolasın dostum 😍

Credits
12,089
Rating - 100%
tamam ama rozet alınacak kişinin kamu yararına olumlu icraatler yaptığına dair haberler olması lazım gidip kim olduğunu adını soyadını nereli olduğunu yaşamını haber diye yaptırırsanız tik alamazsınız ki en küçük bir örnek vereyim @BATUFLEX bile rozet alamıyorken boşa haber yaptırmayın kişisel hesaplar tik alamıyor işletme olmanız lazım
brom tik alırken hani senin kendini tanıtman lazım ya ulusal haber yaptırırsın bana gelip ntv acun medya vatan gazetesi vs ozaman bakarsın dalgaya

Users who are viewing this thread